Silindir Kutu Yapımı

silindir-kutu-imalati

Silindir Kutu Yapımı

Silindir kutuların yapımında kaliteli mukavva kullanılmaktadır. Son teknoloji ile geliştirilerek oluşturulan kutu yapım makineleri sayesinde ambalaj ürünleri hazırlanır. Silindir kutu yapımı sırasında oluklu mukavva grafik şablonundan geçirilir. Bıçak izi denilen yöntem ile kutunun kesim ve katlanma bölgeleri tespit edilir. Makinelerden geçen mukavvalar isteğe bağlı olarak baskıları yapılır. Desen ya da baskı yapıldıktan sonra katlanarak müşterilere teslim edilir.

Yuvarlak Karton Kutu

Silindir karton kutular halk arasında yuvarlak karton kutu olarak da bilinir. Küçük, orta ve büyük boyutlarda imal edilebilmektedir. Kişiye özel boyutlarda da tasarlanabilen ürünler ticari amaç ya da dekoratif aksesuar amaçlı kullanabilmekteler. Baskılı ve desenli özellikleri bulunan kutular zengin renk tonlarıyla baskı makinelerinden geçer. Değerli eşya, takı, oyuncak, kırtasiye gibi ürünlerin korunmasını sağlayan yuvarlak karton kutular kare ve dikdörtgen kutulara oranla daha çok tercih edilmektedir.

Kraft Silindir Kutu

Kraft kutular silindir özellikte olup diploma, harita ve önemli belgelerin taşınmasını sağlamaktadırlar. Katlanabilir yapıya sahip bu tarz ürünlerin su, nem, toz gibi ürünlere zarar verebilecek maddeler ile temasını keser. İçerisine konulacak ürünün boyutlarına göre üretilebilmektedir. Standart boyutların dışında kişilerin isteklerine göre imal edilebilmekte olan Kraft silindir kutular ürünlerin korunması amacı ile sıklıkla kullanılmaktadır.

Gold Silindir Kapaklı Kutu

Silindir kapaklı kutuları Gold malzeme ile tasarlayarak ortaya dekoratif amaçla kullanılan ürünler çıkmıştır. Kaliteli malzemeler ile yapılan kutular kullanıcıların isteğine göre renk değiştirebilme özelliğine sahiptirler. İçerisine konulacak malzemenin boyutlarına göre tasarlanabilirler. Gold silindir kapaklı kutular konulduğu ortama şık bir hava katar ve görenlerin ilgisini çeker. Ev, ofis, restoran, kafe gibi alanlarda kullanılmaya yatkın ürünlerdir. Kapaklı yapıları sayesinde hava ile temasını keserek içinde bulunan ürünün kullanım süresinin artmasını sağlar. Kir, toz ve nem gibi ürünün yapısını değiştiren etkenlerden uzak tutarak korunmasını amaçlar.

Silindir Kutu Fiyatları

Silindir karton kutu fiyatlarını etkileyen bazı faktörler bulunmaktadır. Bunların başında kutu kalınlığı yer alır. Kutu kalınlığı ne kadar fazla ise dayanıklılığı da artmakta olduğu için fiyatları yükseltir. Kutu boyutları her üründe olduğu gibi fiyatları etkileyen diğer bir özelliktir. Küçük boyutlar ile hazırlanmış kutular daha az malzeme kullanımı gerektirdiğinden daha düşük fiyatlara sahiptir. Kişiye özel olarak üretilen kutuların fiyatları ise değişiklik gösterir. Baskılı olan ürünler sade mukavva ile oluşturulmuş ürünlere göre fiyat aralığı daha fazladır. Silindir kutu fiyatlarını etkileyen diğer bir unsur ise nereden alındığıdır. Kendi imalatını yapan firmalardan ürün almak her zaman fiyatları daha uygun bulmaya yarar.

Silindir Kutu Nereden Satın Alınır?

Silindir kutuları alabileceğiniz onlarca firma bulunurken, kendi üretimini yapan firmalardan ürün almak müşteriler için avantajlı bir durumdur. TEBE Group kaliteli bir şekilde ürünleri hazırlayarak en uygun fiyatlar ile müşterilerine sunar. Aradığınız tüm silindir kutuları web mağazamıza tıklayarak ulaşabilirsiniz. Tüm ürünlerini kendi imal eden firmamız silindir kutu yapımı için son teknolojiye sahip makinalar kullanarak istediğiniz ürün çeşidini bulmanızı sağlar.

Bu gönderiyi paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir