Silindir Kutu Üreticileri

silindir-kutu-ureticileri

Silindir Kutu Üreticileri

Silindir kutu üreten yerler karton malzemeden geri dönüştürülebilir kaliteli ambalaj ürünleri imal etmektedirler. Çevreye uyumlu ambalaj imalatı gerçekleştiren silindir kutu üreticileri, farklı sektörlere yönelik hazır ve özel imalat spiral kutu üretmektedirler. Ambalaj sektörü için ürünün saklama koşullarına uygun üretim gerçekleştirmek önemlidir. Silindir kutular da en hassas saklama koşullarına sundukları şık çözümler ile farklı pek çok sektör tarafından tercih edilmektedir.

Silindir Karton Ambalaj Çözümleri

Silindir ambalaj çözümleri gıdadan hediyelik eşyaya, farklı pek çok sektörce tercih edilir. Ürünün dış etkilere ve suya dayanıklı yapısı, dağılma ve çarpmaya karşı ürünlere güvenilir muhafaza etme olanağı tanır. Kapak için seçilen malzeme ve çözüm detayı ise ürünün hava ile olan temasını önleyerek raf ömrünü uzatır. Şekil itibari ile görsel beklentileri tam anlamıyla karşılayan silindir kutular için farklı model alternatifleri mevcuttur.

Silindir Karton Kutu Modelleri

Silindir kutu modelleri boyut, şekil ve kapak malzemesinde yapılan farklılıklar ile çeşitlendirildi. Sektör beklentilerine uygun imalat yapan üreticiler; boyut için küçük, orta ve büyük olmak üzere üç farklı ebatta imalat gerçekleştirmektedirler. Şekil itibari ile spiral yapı değişmezken, çapı genişleyen ve daralan imalatlar ile kutuya görsel çeşitlilik kazandırılmaktadır. Kapak için mevcut modeller ise karton, plastik ve metal kapaklı silindir kutular olmak üzere üç farklı model alternatifinde üretilmektedir.

Kapaklı Silindir Kutu

Kapaklı spiral kutular üç farklı malzeme çözümü ile kutuların hava geçirgenliği önlemekte başarılı olmaktadır. Kolay açılabilir yapıları ile ambalaj kullanımını da kolaylaştıran kapak çözümlerine göre silindir kutu modelleri şu şekildedir:

  • Karton kapaklı silindir kutu
  • Plastik kapaklı silindir kutu
  • Metal kapaklı silindir kutu

Hediyelik Silindir Kutu

Silindir hediye kutusu görsel yönden zengin tasarımı ile ilgi çeken kategori modelleri arasında yer alır. Üreticilerin renkli veya baskılı olarak ürettikleri hazır silindir kutu modelleri bireysel kullanım amaçları için tercih edilmektedir. Sektör beklentilerine yönelik olarak ayrıca özel imalat hediyelik silindir kutu yapılarak ambalaj ihtiyaçları karşılanabilmektedir.

Silindir Kutu Üreticileri Fiyatları

Silindir kutu üreten yerlerde fiyatlar klasik tedarikçilere göre düşüktür. Hammadde ve kutu üretimini bünyesinde yapabilen firmalar, en uygun silindir kutu satan yerlerdir. Kutu maliyeti düşürülmek istendiğinde ise silindir kutu toptan satın alınarak rekabet edilemeyecek fiyatlarda ürün temini gerçekleştirilebilir.

En Uygun Silindir Kutu Üreticileri

En uygun silindir kutu üreten yerler listesinin zirvesinde yer alan TEBEBox, referanslı ve güvenilir imalatçıdır. Kendi imalatı silindir kutu modellerinin satışını web mağazası üzerinden yapan TEBEBox, kalite ve uygun fiyatı bir arada sunabilmektedir. Firmamızın İnegöl’de yer alan üretim tesislerinden çıkan tüm kaliteli ürünler, en uygun fiyatla Türkiye’nin dört bir yanına ulaştırılmaktadır. Firmalara özel toptan ve özel imalat karton kutu üretimi bünyemizde gerçekleştirilir. Çalışmak için güvenilir ve hesaplı silindir kutu üreticileri tercih etmek istediğinizde TEBEBox ile tüm beklentilerinize karşılık bulabilirsiniz.

Bu gönderiyi paylaş