Silindir Kutu Ölçüleri

hazir-silindir-kutu-ebatlari

Silindir Kutu Ölçüleri

Silindir kutu ebatları karton kutunun işlenebilme özelliği ile istenen şekilde çeşitlendirilir. Her çap, boy ve kalınlıkta silindir karton kutu üretilebilmektedir. Silindir kutu ölçüleri, sektörden gelen talepler doğrultusunda üreticiler tarafından belirlenir. İmalatçılar, gerekli silindir kutu imalat makinesi sahibi olması halinde kişiye özel ölçüde yuvarlak kutu üretebilmektedir. Boyut ve kalite alternatifinde zengin ürün çeşitliliğine sahip olan TEBEBox, istenilen ölçüye özel imalat gerçekleştirebilir. Web mağazamızdan farklı boyut, renk ve tasarım alternatiflerine sahip modellerimizi inceleyebilirsiniz.

Silindir Kutu Çeşitleri

Silindir kutu modelleri boyut, geometrik değişimler ve tasarıma göre çeşitlendirilmiştir. Ölçüsüne göre silindir kutular küçük, orta ve büyük boy olarak isimlendirilir. Kapaklı ve kendinden kapaklı isimleri ile farklı seçeneklerin yer aldığı ürün kategorisinde; Kraft, renkli ve desenli gibi farklı modellemeler mevcuttur. Silindir kutularda mevcut model çeşitliliği, ürünün sadece ticari alanda değil; bireysel kullanım amacına da hitap etmesine katkı sağlar. Firmamızdan istediğiniz modelde silindir kutuyu en uygun fiyattan satın alabilirsiniz.

Hazır Ölçülü Silindir Kutu

Hazır ölçüde silindir kutular üretici tarafından sektör ve müşteri talepleri doğrultusunda imal edilen hazır kutu seçenekleridir. Silindir kutu ambalaj modelleri, bireysel ve kurumsal alanda yaygın kullanıma sahiptir. Ürünün kaliteli saklama koşulları sunabilmesi ve dış etkilere karşı dayanıklı yapısı, dağılma ve çarpmaya karşı korunması gereken özellikte ürün ve eşyalar için silindir kutu kullanımı zorunlu hale getirmiştir. Üreticiler, belirtilen sektörlere yönelik kapaklı ve kendinden kapaklı hazır kutuları farklı tasarımlarda üreterek; kendi belirledikleri standart ölçü ve kalınlığı ürünlerde kullanır. Firmamızın ölçülü silindir kutu modellerini inceleyerek size uygun gelen seçenekleri en cazip koşullarda satın alabilirsiniz.

Özel Ölçülü Silindir Kutu

Özel ölçüde silindir kutular firmanın hazır kutu modellerinde bulamadığı boyut ve kalınlık için tercih edilir. Silindir kutu üreten firmanın sahip olduğu tesisin yeterliliği, kişiye özel silindir kutu üretimi için gereklidir. Silindir kutularda özel ölçü taleplerinizi TEBE Group firmasına ulaştırarak en kaliteli sonuçları en kısa teslim sürelerinde alabilirsiniz.

Silindir Kutu Ölçüleri ve Fiyat İlişkisi

Silindir kutu ebadı ile fiyatı arasındaki ilişki doğru orantılıdır. Boyutları artan kutuda kullanılacak olan hammaddenin artması, fiyatı doğrudan etkiler. Özellikle ticari sektörde bu ilke önem arz etmekte olup, satışı yapılan ürünlerin muhafazası için doğru boyutta silindir kutu tedarik edilmesi gereklidir. Uygun fiyatlı silindir kutu satın almak için optimum boyut seçeneğine yönelerek, ambalaj maliyetinizi düşürebilirsiniz.

Toptan Silindir Kutu

Toptan yuvarlak kutu tedariklerinde firmalara özel cazip indirim oranları TEBEBox’ta sunulur. Her ölçü ve kalitede şık silindir kutu modellerinin imalatını üstlenen firmamız, kendi imalatı ürünleri online mağazası üzerinden doğrudan müşteri ile buluşturmaktadır. Her silindir kutu ölçüleri için en uygun fiyat avantajından yararlanmak için hemen web mağazamızı ziyaret edebilirsiniz.

Bu gönderiyi paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir