Silindir Kutu Fiyatları

silindir-karton-kutu-fiyatlari

Silindir Kutu Fiyatları

Silindir kutularda fiyatlar model ve imalatçı seçimine bağlı olarak belirlenir. Kutu imalatında kullanılan hammadde miktarından ürünün müşteriye ulaştırılması için geçen süreçlerin tamamı, silindir kutu fiyatları üzerinde etkilidir. Kutuya özel kalite, çap, yükseklik ve dekoratif özelliklere bağlı olarak farklı fiyat çeşitlendirilmesi ile karşılaşılmaktadır. Kutu fiyatlarına odaklanmak yerine, ihtiyaca tam karşılık veren ürünler için en uygun satıcıyı bulmaya yönelim gösterilmelidir. Firmamız, yüksek kalitede şık karton kutu modellerinin en uygun fiyatlı satıcısıdır.

Silindir Karton Kutu Fiyatları

Silindir karton kutularda fiyatlar hesaplıdır. Çevreye uyumlu ve düşük imalat maliyetine sahip olan kartondan imal edilen kutular, istenen kalitede üretilebilmektedir. Plastik ve metal malzemeye göre daha hesaplı ambalaj çözümü sunan karton hammadde, silindir kutu modellerinde yüksek kalitede ürünler imal edilebilmesine olanak tanımaktadır. Teknolojik imalat tesisleri ve üstün baskı teknikleri ile firmamız, en ucuz silindir karton kutularda en yüksek kalite ve özgünlüğü sunabilmektedir.

Silindir Kutu Ambalaj Modelleri

Silindir ambalajlarda modeller boyut ve dekoratif görünüm özelinde değişir. Kutuya eklenen kapak detayı da kullanışlı ve kaliteli yeni kutu modellerinin ortaya çıkmasına sebep olmaktadır. Firmamızda küçük, orta ve büyük boy silindir kutu modelleri için kendi içinde özelleşen farklı alternatifler yer alır. Kraft, renkli ve baskılı kutu modellerimiz; karton, plastik ve metal kapaklı olarak imal edilebilmektedir.

Kapaklı Silindir Kutu

Kapaklı silindir kutular karton gövde için yine karton veya plastik ve metal malzemeden imal edilebilir. Sipariş özelinde belirlenen kapak detayı, kutuya kolay kullanım ve üst düzey muhafaza becerisi kazandırır. Özellikli ürünler için uygun saklama koşullarını sağlayan kapaklı silindir kutu modelleri, ürünlere şıklık katar. Raflarda ürünü öne geçirecek şık ve kaliteli kapaklı kutu modelleri için TEBEBox üretimi silindir kutu modellerini tercih edebilirsiniz.

Baskılı Silindir Kutu

Baskı özellikli silindir kutular ticari ihtiyaçlara tam karşılık verebilen ideal ambalaj tipleridir. Satışı yapılan ürün ve marka bilgilerinin gövdelerine işlendiği silindir kutu modelleri, firmalara etkin bir pazarlama aracı sunabilmektedir. Raflarda ürünü ön plana çıkartan tasarım özelliklerine sahip baskılı silindir kutu modelleri için TEBEBox üretimi kaliteli ve estetik modelleri tercih ederek, rakiplerinizin önüne geçecek etkili bir ambalaj tipinden yararlanabilirsiniz.

Silindir Kutu Fiyatları Toptan

Toptan silindir kutu siparişi verebileceğiniz firmamızda, fiyatlar için özel indirimler uygulanır. Yüksek adetli siparişlerinize özel hesaplı fiyatlarımıza uygulanan özel ıskonto oranları ile daha düşük maliyette ambalaj satın alabilirsiniz. Hazır veya özel imalat silindir kutu modellerimiz için toptan yapacağınız alışverişlerinizi bize ileterek, kaliteye en ucuz fiyattan sahip olabilirsiniz.

Silindir Kutu Fiyatları En Uygun

En ucuz silindir kutu fiyatı TEBEBox ürünleri ile sunuluyor. Karton kutu ambalaj üzerinden satın alabileceğiniz tüm ambalaj tipleri için hesaplı fiyatlarımız sizlerle buluşturuluyor. Karton kutu imalatçısı olan firmamız, üretim bandından yaptığı satışlar ile herhangi bir ek aracı maliyeti üstlenmenizin önüne geçiyor. Parçalı ve toptan alımlarınız için en uygun silindir kutu fiyatları, online mağazamızda siparişleriniz bekliyor!

Bu gönderiyi paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir