Silindir Boş Kutu Çeşitleri

hazir-silindir-kutu

Silindir Boş Kutu Çeşitleri

Silindir boş kutular imalatta kullanılan hammadde ve modeli oluşturan özellikler etkisi ile farklı model seçeneği kazanmıştır. Ticari ürün ve kişisel eşyaların dekoratif ambalaj seçeneklerinde saklanması için silindir boş kutu modelleri kullanılabilir. İmalatta yaşanan teknolojik gelişmelerin etkisi ile silindir karton kutu üretiminde kalite ve estetik bir arada sunulabilmektedir. Silindir kutu ambalaj sektöründe kalite artarken, fiyatlar aşağı çekilerek ürünün kullanım alanı genişlemiştir.

Silindir Kapaklı Kutu

Kapaklı silindir kutular karton, plastik ve metal kapaklı olarak imal edilir. Silindir kapaklı kutu modellerinde gövde tasarımı tamamen karton malzemeden yapılır. Dekoratif görünüm kazanması adına renkli veya baskılı olarak üretilebilen ürün, kullanışlı ve dayanıklıdır. Ticari alanda sıkça karşılaştığımız ürün kullanımı, kişisel alanlarda da kendisini gösterir.

Baskılı Silindir Kutu

Baskılı yuvarlak kutu modelleri Kraft veya renkli tasarıma sahip silindir kutulardan oluşur. Gelişen baskı teknolojisi ve karton malzemenin baskıya olan uygunluğu, kategoride sayısız model seçeneğinin üretilebilmesine katkı sunmuştur. Firmalara özel logo baskılı silindir kutu modelleri sıkça kullanılırken, hediyelik eşya sektörüne yönelik dekoratif modeller de yaygın kullanıma sahiptir.

Hediyelik Silindir Kutu

Silindir hediye kutusu seçenekleri şık ambalaj arayanlara kaliteli çözümler sunar. Silindir kutu ambalaj sektörünün en dekoratif ürünlerini oluşturan hediyelik silindir kutu modelleri, kişisel eşyaların saklanması için tercih edilebilir. Ticari ve bireysel kullanımda karşılaşılan ürün için farklı çap ve kalitede imalat yapılabilir. Silindir kutu üreticilerinden farklı tasarım özelliklerinde hediye kutusu tedariki yapılabilmektedir.

Postüp Silindir Kutu

Postüp spiral kutular geometri olarak özel ambalaj çözümü isteyen ürünlerde kullanılır. İnce ve uzun geometriye sahip ürün ve eşyaların paketlenmesi için postüp silindir kutu modelleri en uygun ambalaj çözümünü sunar. Proje, diploma, poster ve benzer geometrideki ürünlerin saklanması için postüp kutu modellerini tercih edebilirsiniz.

Silindir Boş Kutu Fiyatları

Silindir kutularda fiyatlar üretim sürecinde kullanılan bileşenlere göre belirlenir. Kutunun özelliklerini tanımlayan bu bileşenler, fiyatlandırmanın temelini oluşturur. Satın almayı düşündüğünüz silindir kutunun fiyatını araştırırken, şu hususları dikkate almanız tavsiye edilir:

  • Çap ve yükseklik
  • Kalite ve sertlik
  • Kapak malzemesi
  • Tasarım
  • Parlaklık ve pürüzlülük
  • Satın alım adedi
  • Satıcı

Silindir Boş Kutu Toptan Satın Al

Silindir kutu toptan alım için en iyi karton kutu üreticisini tercih edin! Yüksek kalitesi, göz alıcı şıklığı ve hesaplı fiyatları ile en iyi silindir karton kutu modelleri TEBEBox’ta satılıyor. Teknolojik silindir kutu makineleri ile çalışan TEBE Group, istenen çap ve tasarımda silindir kutu üretimi gerçekleştiriyor. Firmalara özel toptan silindir kutularda cazip fiyat avantajımızı kaçırmayın. Kişisel ve kurumsal silindir boş kutu ihtiyaçlarınızda, Türkiye’nin her yerine ürün gönderimi yapan TEBEBox’u seçin; ürünlerinizi en uygun şartlarda en iyi üreticiden online sipariş avantajı ile tedarik edin!

Bu gönderiyi paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir