Şeffaf Asetat Kutu Fiyatları

seffaf-karton-kutu-fiyatlari

Şeffaf Asetat Kutu Fiyatları

Şeffaf kutularda fiyatlandırma ölçü ve kalite doğrultusunda şekillendirilir. Asetattan imal edilen kutularda fiyatları hammadde belirler. Asetat kullanımına bağlı olarak şeffaf asetat kutu fiyatları farklı seyreder. En uygun asetat kutu fiyatları web mağazamızda sizlerle buluşturulur. Adet başına 2,60 TL’den başlayan şeffaf kutu fiyatları ile kaliteli, şık ve Türkiye’nin her yerine teslim ambalaj tedarik etmek için web mağazamızı ziyaret edebilirsiniz.

Şeffaf Asetat Kutu Büyük Boy

Büyük boy şeffaf kutular daha geniş ürün veya eşyaların saklanması adına kullanılır. Ambalaj, isteğe bağlı olarak dekoratif özelliklerde imal edilebilir. Ticari ve bireysel alanda kullanılan büyük boy şeffaf asetat kutu modelleri, hesaplı fiyatları ile TEBE Group firmasınca sektörle buluşturulur. En büyük boy asetat kutu modellerinde tek haneli adet fiyatları ile kaliteli ürün tedarik etme şansını online mağazamızı ziyaret ederek değerlendirebilirsiniz.

Asetat Kapaklı Kutu

Kapaklı asetat kutular tabanı kartondan imal edilen şık ve kaliteli ürünlerdir. Klasik asetat kutulara göre kapaklı ürün modellerinin fiyatları daha uygun seyreder. Karton malzeme, çevreci ve uygun fiyatlı hammaddedir. Kalite beklentilerine bağlı olarak oluklu mukavvadan imal edilen kutu tabanı, ağır ürün veya eşyaları nakletmeye yardımcı olacak şekilde imal edilir. Astat kapaklı kutu modelleri, pencereli veya çerçeveli olarak dizayn edilir. Bahsedilen tasarımlarda kapakta asetat ve karton malzeme birlikte kullanılır. Dilerseniz web mağazamızdan sadece asetattan üretilmiş kapak tercihine bağlı olarak asetat kutu ambalaj modellerini inceleyebilirsiniz.

Asetat Kapaklı Kraft Kutu

Kapaklı Kraft kutular asetatlı olarak imal edilerek ticari alanda yerini alır. Satışı yapılacak ürünün niteliğine bağlı olarak Kraft kutular, bölmeli olarak imal edilebilir. Ürün, müşteri istekleri doğrultusunda baskı yolu ile kazandırılan dekoratif özellikte imal edilebilir. Kişiye özel asetat kapaklı Kraft kutu siparişlerinizi en uygun şartlarda tamamlamak için bizi tercih edebilirsiniz.

Asetat Kutu Büyük Boy Fiyatları

Büyük boy asetat kutu fiyatları klasik modellere göre bir nebze yüksek seyreder. Kullanılan asetat miktarının fazla olması, fiyatlandırmadaki değişikliğin ana sebebidir. TEBEBox marka kutularda, fiyatları aşağı çekmek için üç farklı opsiyon sunulur. Online mağazamızdan satın alacağınız büyük boy asetat kutuların uygun fiyatlı olma nedenleri aşağıda sıralanmıştır:

  • TEBE Group, kendi imal ettiği asetat kutuların satışını gerçekleştirir. Fabrikadan asetat kutu ambalaj satın alımını doğrudan gerçekleştirebilirsiniz.
  • Firmamız, asetat kutu modellerinde karton malzeme de kullanarak maliyeti aşağı çekmiştir. Tamamen asetat modellere göre daha kaliteli, uzun ömürlü ve dekoratif ambalaj modellerini uygun fiyattan satın alabilirsiniz.
  • Firmalara özel toptan asetat kutu satışı yapılmaktadır. Toplu alımlarda cazip indirim oranları ile asetat kutu fiyatlarını daha aşağı çekebilirsiniz.

Şeffaf Asetat Kutu Nerede Satılır?

Şeffaf asetat kutu satışı internet satış mağazamız üzerinden yapılır. İmalattan şeffaf kutu satın alımı için web mağazamıza girmeniz yeterlidir. Sektörün en uygun şeffaf asetat kutu fiyatları ile tedarik gerçekleştirmek için bizi tercih ederek kalite ve şıklığı ekonomik koşullarda tedarik edebilirsiniz.

Bu gönderiyi paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir