Postüp Silindir Kutu

postup-kutu

Postüp Silindir Kutu

Silindir postüp kutular sahip oldukları uzun ve ince geometriyle rulo şeklinde saklanan eşyalar ile şişede satışı yapılan ticari ürünlerin paketlenmesi için kullanılır. Bahsi geçen ürün ve eşyaların saklanması, güvenle taşınması ve her türlü dış etkiye karşı korunması için postüp silindir kutu seçenekleri yüksek performans sağlar. İsteğe bağlı olarak ürün görselinde uygulanabilen baskı, renklendirme ve kaplama uygulamaları; şıklık beklentilerine karşılık bulunmasını sağlar. Tamamen kartondan imal edilebilen yuvarlak kutularda satış fiyatları muadil ambalaj ürünlerine göre makul seviyelerdedir.

Postüp Masura

Postüp masura düşük çapta ve yüksek uzunlukta imal edilir. Kraft gövdeye sahip olan ürün, farklı kapak tipine bağlı olarak üretilebilir. Ürün, düşük imalat maliyeti nedeniyle uzun ve ince geometrideki ürünlerde sıkça kullanılır. Afiş, poster, harita, proje, vb. rulo halinde saklanacak ürünler için ambalaj tipini tercih edebilirsiniz.

Silindir Karton Masura

Kartondan silindir masura istenen çap ve uzunlukta üretilebilir. Firmamız, kendi imal ettiği silindir kutuların satışını gerçekleştirir. Kraft, renkli veya desenli silindir karton masura seçeneklerimizi web mağazamızdan inceleyebilirsiniz. Dilerseniz özel imalat silindir kutu taleplerinizi bize iletebilir, Türkiye’nin her yerine yapılan kargo seçeneği ile adresinizden verdiğiniz siparişleri teslim alabilirsiniz.

Postüp Ambalaj

Postüp ambalajlar özel geometrileri ile kısa sürede yaygınlaştı. Silindir kutu modelleri arasında “niş” ürün olarak tanımlanabilecek postüp ambalaj modelleri, tasarımda uygulanabilen farklılıklar ile estetik görünüm kazandı. Farklı sektörlere yönelik karton kutu imalatı yapan firmamız, kişiye özel kutu imalatı ile postüp ambalaj seçeneklerine önemli katkı sunar. Uygun fiyat ve yüksek kalite güvencesi ile postüp kutu ambalaj siparişleriniz için TEBE Group tecrübesine güvenebilirsiniz!

Postüp Kapaklı Silindir Kutu

Kapaklı postüp kutular istenen koruma koşullarına bağlı olarak firmamızca çeşitlendirilebilmektedir. TEBEBox marka postüp kapaklı silindir kutu modelleri; karton, plastik veya metal kapak opsiyonları ile üretilebilmektedir. Ürün gövdesi istenen kalite özelliklerinde kartondan imal edilirken, kapakta üç farklı opsiyonunuz bulunur. Kolay kullanılabilen, hava geçişine karşı koruma sağlayan ve şık kapak tasarımı ile postüp kutular tüm müşterilerimizin beğenisini kazanır. Dilerseniz firmanız için toptan postüp kutu sipariş ederek sahip olduğunuz fiyat avantajını daha cezbedici koşullara dönüştürebilirsiniz.

Postüp Silindir Kutu Fiyatları

Postüp kutularda fiyatlar modeli tanımlayan özellikler doğrultusunda belirlenir. Ürüne ait kalite, ölçü ve aksesuar kullanımı gibi imalat detayları, doğrudan kutu fiyatlarını etkiler. Silindir kutularda istenen ölçüde imalat yapılabilir. Kalite için farklı kalınlık ve mukavva özelliklerinde yapılan iyileştirmeler ile dayanıklı ambalaj modelleri sektörde yerini alır. Fiyat değerlendirmenizi yaparken, benzer ürünler arasında karşılaştırma yaparak en uygun tedarikçi seçimini tamamlayabilirsiniz. Firmamız, postüp kutu üreticisidir. En uygun silindir kutu fiyatları ile web mağazamızdan sipariş oluşturabilirsiniz. Toptan postüp silindir kutu satış opsiyonu ile fiyatları daha makul seviyelere çekerek kaliteyi en hesaplı koşullarda satın alabilirsiniz.

Bu gönderiyi paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir