Özel Silindir Kutu

silindir-kutu-ambalaj

Özel Silindir Kutu

Özel imalat silindir kutular kişiselleştirilmiş tasarımları ve uygun boyutları ile her sektörde yer alır. Bireysel ve kurumsal gereksinimler için özel silindir kutu üreten firmalar, müşteri odaklı imalat gerçekleştirir. Raflarda yerini alacak ürünlerin albenisi artıran hazır silindir kutu modelleri ile marka değerinizi artırabilirsiniz. Müşterilerinizin ürünle birlikte ambalajına sahip olmak isteyecekleri özel imalat kutu modelleri için Karton Kutu Ambalaj ile çalışabilirsiniz. Hazır modellerimiz yanında müşteri beklentilerine uygun silindir karton kutu üretiyoruz. Web mağazamızdan ürünlerimizi inceleyebilir, firmamız kalitesini yakından gözlemleyebilirsiniz.

Özel Silindir Kutu Ambalaj

Özel silindir ambalaj modelleri marka kimliğini ve ürün özelliklerini öne çıkarmakta başarılıdır. Raflarda yerini alacak ürünler hakkında müşterinin talep ettiği bilgileri sunar. Kalitesi ve dekoratif görünümü ile marka değerini artırır. Muadillerine karşı kullanıldığı ürüne tercih edilebilirlik kazandıran paketleme ürünleri, kalitesi ile de beklenenin üstünde performans sunar. Geri dönüştürülebilir kartondan üretilerek çevre dostu bir kimliğe sahip olan silindir kutular, farklı aksesuar eklemeleri ile şık bir tasarıma kavuşur. Silindir kutu ambalaj çözümleri ile sadece paketlemeye değil, müşterinin satın almak isteyeceği bir ambalaj tipine sahip olursunuz.

Özel Silindir Kutu İmalatı

Silindir kutu imalatı kartondan yapılır. Kendinden kapaklı üretim yapılabilen silindir kutularda; karton, plastik veya metal kapak üretimi tercih edilebilir. Kartona spiral şekli verilecek yeterlilikte donanımlara sahip teknolojik ekipmanlar gerektiren imalat sürecinde, müşteri taleplerine karşılık verebilecek baskı veya kaplama gibi tasarım detayları için uygun makine yer alması gereklidir. Doğru hammadde seçimi, uygun şablon hazırlanması ve estetik tasarım uygulamaları ile özel silindir kutular imal edilmektedir.

Özel Silindir Kutu Fiyatları

Özel imalat silindir kutunun fiyatları üretici ve satıcı gibi satın alım noktalarında farklılık seyreder. Benzer satış noktalarında kutu modeli, boyutu, kalınlığı ve aksesuar detayları fiyatları doğrudan etkiler. Silindir kutu alırken ne kadar ödeyeceğiniz, şu hususlara bağlı olarak değişecektir:

  • Çap, yükseklik ve kalınlık
  • Dekoratif özellikler
  • Karton, plastik veya metal kapak tercihi
  • Ek aksesuar talebi
  • Sipariş adedi

Özel Silindir Kutu Üreten Yerler

Özel imalat silindir kutu üreten firmalar müşteri taleplerine uygun model alternatiflerini sunar. Deneyimli, kaliteli ve sektörlere aşina olan silindir kutu üreticileri tercih edilerek en iyi ambalaj tipine uygun fiyatta sahip olunabilir. Firmamız, TEBE Group iştirakidir. Her sektöre yönelik silindir kutu imalatı gerçekleştirmektedir. Karton Kutu Ambalaj farkı ile özel tasarım kutu modellerine en uygun fiyatla sahip olabilirsiniz. Online mağazamızda yer alan ürün modellerimizi inceleyerek kalitemizi yakından gözlemleyin. Referanslı üretim yapan en iyi kutu imalatçısı ile çalışmak için web sitemizden bize ulaşmanız yeterlidir. Talepleriniz teknolojik imalat tesislerimizde hemen işleme alınır. Hesaplı ve kaliteli özel silindir kutu imalatlarınız için taleplerinizi web sitemizden bize iletebilir; belirttiğiniz adresten belirttiğiniz tarihte teslim alabilirsiniz.

Bu gönderiyi paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir