Küçük Karton Kutu

ufak-karton-kutu

Küçük Karton Kutu

Ufak karton kutular minimal boyuttaki ürün ve eşyaların saklanması, depolanması ve taşınması amacı ile kullanılır. Karton kutu modelleri arasında özel ürünlerin ambalajlanması amacı ile kullanılan küçük karton kutu modelleri, renklendirme ve baskı uygulamaları ile farklı görsel nitelikte imal edilebilmektedir. Mevcut modellerin yanında kartondan özel imalat ambalaj kutusu tedarik etmek için donanımlı imalatçılardan destek alınabilir.

Hazır Karton Kutu

Hazır kutular geri dönüştürülebilir malzemeden imal edilen, belirli ebat ve çapa sahip olacak şekilde hazırlanmış ambalaj modelleridir. İmalatçılar, piyasa gereksinimlerine bağlı olarak ölçülendirdikleri hazır karton kutu modellerini farklı görsel nitelikte imal ederek oluşan ihtiyaçları karşılamaktadırlar. Kutu ile ambalajlama gereksinimleri mevcut hazır modellerle karşılanabileceği hallerde, uygun fiyatla hazır modellerden tedarik tercih edilebilir.

Hediyelik Karton Kutu

Hediye karton kutusu görsel açıdan zengin çeşitlilikte imal edilir. Kutunun dekoratif özelliği ön plana çıkmakta olup özel günlerde ve kişisel eşyalarda kullanıma uygundur. Farklı geometri ve ölçüde üretilebilen hediyelik karton kutu seçenekleri için küçük ebatta üretilmiş modeller ihtiyaca karşılık vermesi halinde kullanılabilir.

Desenli Karton Kutu

Desenli kutular baskı ve kaplama yolu ile kazandırılmış görsel yanı ile farklı sektörlerde kullanılır. Hediyelik eşya sektörü yanında takı ve aksesuar gibi ticari kullanım amaçları için desenli karton kutu modellerinden yararlanılabilir. Desen için imalatçıların hazır modelleri tercih edilebileceği gibi özel imalat talebinde bulunulabilir.

Renkli Karton Kutu

Renkli kutular tek veya çift renk olacak şekilde imalatçı tercihine bağlı olarak imal edilmektedir. Beyaz ve siyah rengin yanında kutular için canlı ve mat renklerde imalat yapılabilir. Hammaddenin renklendirilmesi yolu ile üretilen kutular, kurumsal ve bireysel kullanım amaçları için tedarik edilebilir. Hesaplı fiyatları ile klasik ambalaj yöntemlerine göre kullanıcısına avantaj kazandırmaktadır.

Dekoratif Karton Kutu

Dekoratif kutular renklendirme, baskı ve kaplama gibi görsele yönelik imalatta uygulanan yöntemlerle ortaya çıkartılır. Kullanılan yöntemlerde son teknolojinin kullanımı, dekoratif karton kutu modellerinde mevcut seçenek sayısını artırmaktadır. Her çap, geometrik, boyut ve kalite için farklı dekoratif özelliğe sahip şık ambalaj modelleri imal edilebilir.

Küçük Karton Kutu Fiyatları

Küçük karton kutularda fiyatlar kalite ve dekoratif niteliğe bağlı olarak değişir. Karton kutu üreticileri imalatta kullandıkları son teknoloji cihazlar ile piyasa farklı çok sayıda model kazandırmaktadır. Şık ve kaliteli küçük kutular için her bütçeye uygun seçenek bulunur. Satın alma tercihine bağlı olarak hesaplı olan kutu tedarik maliyeti daha aşağı çekilebilmektedir.

Küçük Karton Kutu Toptan

Toptan küçük kutu siparişleri doğru tedarik noktası seçildiğinde rakipsiz fiyat avantajı sunar. Kendi imalatı karton kutuların satışı yapan TEBEBox, kaliteli ve şık kutular için her sipariş adedinde uyguladığı hesaplı fiyatla ambalaj maliyetlerinizi aşağı çekmektedir. Firmalar için toptan küçük karton kutu tedariki yapan firmamızdan her boyut ve dekoratif özellikte kutu modellerinden sipariş vermek için web mağazamızı kullanabilirsiniz.

Bu gönderiyi paylaş