Kraft Asetat Kutu

asetat-kapakli-kraft-kutu

Kraft Asetat Kutu

lıAsetatlı Kraft kutular iki farklı malzemeden üretilen düşük fiyatlı ambalaj modelleridir. Şeffaf yapıdaki ürün, kullanıldığı ürün ve eşyanın temas etmeden incelenmesine olanak tanır. Kraft asetat kutu modelleri ticari alanda yaygın kullanıma sahiptir. İstenen ölçü ve kalitede üretilebilen kutu için geometride de değişkenlik yapılabilir. Kraft malzemeden kare, dikdörtgen ve silindir formda asetatlı kutu imal edilebilir.

Asetat Kapaklı Kraft Kutu

Kapak Kraft asetat kutular tabanı tamamen Kraft malzemeden üretilen ürün seçenekleridir. Kapak tasarımına göre çerçeveli ve pencereli ürün modellerinin yanında, kapağın tamamının asetattan imal edildiği ürün seçeneği mevcuttur. İstenen geometri ve kalitede üretilen ürün seçeneği için küçük, orta ve büyük boyutta imalat yapılabilir.

Asetat Kapaklı Kraft Kutu Dikdörtgen

Dikdörtgen asetat kapaklı kutular Kraft kartondan üretilen, asetatlı kapağa sahip ürün seçeneğidir. İsteğe bağlı olarak seperatör kullanımı gerçekleştirilen üründe, bölmeli kutu modelleri imal edilebilir. İstenen ölçü ve geometride üretilen ürün için kişiye özel imalat taleplerinde, renklendirme ve baskı uygulamalarından yararlanılabilir.

Asetat Pencereli Kraft Kutu

Pencereli Kraft kutular tabanın tamamen kartondan üretildiği, kapakta ise asetat alanının düşük tutulduğu ürün seçenekleridir. Kapakta tercih edilen pencereli tasarım, şeffaflık beklentisini minimum asetatla karşılanmasına yardımcı olur. Ürünlerin taşınması ve depolanması sırasında güvenle muhafaza edilmesi işlevini üstlenen kutular, e-Ticaret’te de yoğun kullanıma sahiptir. Talebe göre logo baskılı olarak üretilebilir..

Asetat Çerçeveli Kraft Kutu

Çerçeveli Kraft kutular ambalaj kapağında asetatın yoğun olarak kullanıldığı ürün seçenekleridir. Piyasada sıkça karşımıza çıkan bölmeli asetat kutular, çerçeveli kapak tasarımında üretilir. Satışı yapılan ticari ürünün albenisi kullanılarak müşterinin ilgisini çekmesine yardımcı olan kutu tasarımı, ürün kullanımı yaygınlaştırır. Renkli veya baskılı olarak üretilebilen ürün modeli için firmalara özel toptan satış desteği TEBE Group firması tarafından uygun fiyatlarla sunulur.

Kraft Asetat Kutu Fiyatları

Kraft asetatlı kutu fiyatları mevcut ürün seçeneklerine göre değişir. Ürünlerde kullanılan Kraft ve asetat malzeme miktarı, fiyatı doğrudan etkiler. Kutu ölçüsü ve kapak tasarımı bu anlamda fiyatları belirleyen temel etmenlerdir. Ürüne ait kalınlık ve bölme gibi ek detaylar da fiyatları doğrudan etkilemektedir. Toptan alımlarda uygun Kraft kutu fiyatlarından asetatlı kutular için de yararlanılır.

Kraft Asetatlı Kutu Sipariş Et

Kraft asetatlı kutu siparişleri en uygun koşullarda TEBE Group firmasından yapılır. Kendi imal ettiği asetat kutu modellerinin satışını gerçekleştiren firmamız, web mağazasından zengin ürün seçeneğini asetat kutu ambalaj ihtiyaçları için müşteri ile buluşturur. Kaliteli, şık ve çevreci kutu tasarımlarımızı uygun fiyatlarla online satış mağazamızdan tedarik edebilirsiniz. Her daim kaliteye önem veren TEBEBox, birinci sınıf kalitede hammadde ile çalışır. Firmalara özel hesaplı toptan Kraft asetat kutu siparişleriniz için firmamızla iletişime geçerek Türkiye’nin farklı yerlerinden bizlere ulaşarak ürün sipariş edebilirsiniz.

Bu gönderiyi paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir