Karton Silindir Kutu

hazir-silindir-kutu

Karton Silindir Kutu

Kartondan silindir kutu modelleri özel saklama çözümü gerektiren ürünlerde tercih edilir. Dekoratif görünümü sebebi ile kişisel ve hediyelik ürün alanında da karton silindir kutu modellerinden yararlanılır. Üretiminde yüzde 100 geri dönüştürülebilir malzeme kullanılan spiral kutularda, her kalite ve baskı niteliğinde imalat yapılabilmektedir.

Silindir Ambalaj Kutuları Kullanım Alanları

Silindir kutuların kullanım alanları için ürün boyut ve geometrisi yönünde sınırlandırma yapılabilir. Yapısı gereği uzun ve ince kağıt ya da benzer boyut tipine sahip ürün ve eşyaların saklanması için silindir ambalaj kutuları tercih edilir. Darbelere ve hava koşullarına karşı korunması gereken ürünlerin dağılmadan taşınmasını ve depolanmasını sağlamak için silindir kutular ideal ambalaj çözümlerini sunabilmektedir.

Hazır Silindir Kutu Modelleri

Hazır silindir kutular en yaygın kullanım gösterilen alanlardaki ihtiyaçlara yönelik imal edilir. Çap ve yükseklik olarak standardizasyon sağlanan hazır silindir kutu seçeneklerinde, kalite gereksinimi de istenen saklama koşulunu sağlayacak niteliğe uygun şekildedir. Ticari kullanım amaçlarında baskı uygulamaları ile çeşitlendirilen hazır silindir kutu modellerini boyut ve kapak tipine göre sınıflandırmak mümkündür. Küçük, orta ve büyük boy olarak sınıflandırılan silindir kutular; karton, plastik ve metal kapaklı olarak çeşitlendirilebilir. Ek olarak oluklu mukavva tipine göre Kraft, beyaz, renkli ve baskılı silindir kutu olarak hazır kutuları modellemek mümkündür.

Silindir Kutu Baskılı Modelleri

Baskılı silindir kutular dekoratif beklentileri ve marka gereksinimlerini karşılamak adına kullanılır. Kullanım amacına uygun gerçekleştirilen baskı imalatlarında, imalatçıların müşteriye sunabileceği çok sayıda seçenek yer alır. Puantiyeli, manzara ya da hoş bir dekoratif görsel baskılı kutular imal edilebilirken; marka logo ve ürün resmi gibi ticari beklentilere hitap eden baskılı silindir kutu modelleri üretilebilmektedir.

Hediyelik Silindir Kutu Modelleri

Hediyelik silindir kutular verilecek özel bir hediye ya da muhafaza edilecek takı ve mücevher gibi değerli ürünleri saklama ihtiyaçlarında tercih edilir. Estetik model özellikleri nedeni ile her alanda kullanıma uygundur. Kolay taşınabilir özelliği ve kalitesi ile hediyelik silindir kutu modelleri, ürün portföyünün en popüler model grubu arasında yer alır.

Karton Silindir Kutu Fiyatları

Karton silindir kutuların fiyatları model bazlı değerlendirilir. Çap, yükseklik ve dekoratif uygulamalar kutu fiyatını etkilemektedir. Kapak için seçilen malzemeler de kutu için talep edilecek ücretlendirmeyi belirlemede etkin rol oynar. Kişiye özel silindir kutu imalatlarında da yukarıda sayılan ve modelin niteliğini belirleyen tüm değişkenler, kutu fiyatlarını etkiler.

Karton Silindir Kutu Satın Al

Silindir kutu satın almak her ambalaj ihtiyacına çözüm sunabilen imalatçılar tercih edilmelidir. Kaliteli malzeme kullanan ve istenilen ölçüde imalat yapabilen üreticiler, en uygun silindir kutu modellerini sizlerle buluşturur. İmalatta Amerikan Bristol kağıdı kullanan Karton Kutu Ambalaj, kendi imal ettiği kaliteli ve şık silindir kutu modellerinin satışını gerçekleştirir. Birinci sınıf kalitede karton silindir kutu modellerini en uygun fiyatta online mağazamızdan tedarik edebilirsiniz.

Bu gönderiyi paylaş