Karton Kutu Üreten Firmalar

Karton Kutu Üreten Firmalar

Karton kutu üreticisi firmalar müşteri beklentilerine özel üretim yapabilme becerisi ile her sektöre hitap eden ambalaj çözümleri sunar. Karton kutu üreten firmalar arasında tecrübesi, kalitesi, uygun fiyatı ve hızlı teslim süresi ile dikkat çeken firmamız; bölmeli, kapaklı, renkli ve Kraft kutu modellerinde imalat gerçekleştirebilir. TEBE Group iştiraki olan TEBEBox firması karton kutu modelleri ile en hassas ürünleriniz için akıllı paketleme çözümleri size sunuluyor. Web mağazamızdan modellerimizi inceleyebilir, talepleriniz için sipariş verebilirsiniz.

Karton Kutu Üreten Firmalar Nasıl Çalışır?

Karton kutu üreticilerinin çalışmaları standart model ve özel imalata göre farklı seyreder. Sektörel beklentilere yönelik farklı renk ve özellikte karton kutu imal eden üreticiler, perakende sektöründe kutu satışı gerçekleştiren satıcılara, bireysel ve kurumsal statü sahibi farklı alıcılara tedarik gerçekleştirir. İmalatçılar özel ürün taleplerinde ise sektörün beklentileri, müşteri talepleri ve ambalajın kullanılacağı ürünün özelliklerine uygun imalat gerçekleştirir. Perakende ve toptan karton kutu satışı yapan üreticilerden kutu satın alma yoluna giderek en düşük fiyat avantajından yararlanabilirsiniz.

Karton Kutu Nasıl Üretilir?

Karton kutu üretimi teknolojik ekipmanların, birinci sınıf kalite hammaddenin ve deneyimli personelin el birliği ile gerçekleşir. Üretim sürecinde hammadde seçiminden şablon hazırlama aşamalarına kadar geçen tüm süreçte, nihai ürün için istenen özellikler etkilidir. Firmamız son teknolojiyi üretim tesislerine uyarlamadaki becerisi ve her daim kendisini geliştiren personeli ile üretim süreçlerini sorunsuz bir şekilde tamamlar. Çevreye ve insan sağlığına uyumlu birinci sınıf malzeme kullanılarak üretilen karton kutularımız, uzun kullanım ömrüne sahiptir. Sektörünüz için en uygun çözümleri üreten firmamız, karton kutu imalatını şu işlem sıralamasına göre gerçekleştirir:

  • Siparişinize karşılık verebilecek hammadde seçilir.
  • Hammadde yardımı ile tek veya çift oluklu mukavva üretimi yapılır.
  • Sipariş detaylarında belirtilen ölçü ve model için karton kutu şablonu çıkartılır.
  • Baskı aşamasına geçilerek markanız için istenen tasarım özellikleri uygulanır.
  • Şablona uygun birleştirme işlemi yapılır.
  • Birleştirme işlemi ardından yapıştırma veya dikiş ile sabitleme yapılır.

Karton Kutu Üreten Firmalar Nasıl Fiyat Belirler?

Kutu üreticilerinde fiyatların belirlenmesi sipariş özelinde gerçekleşir. Standart bir fiyat politikası uygulanmayarak müşteriye en ucuz kutu temininin yapılması amaçlanır. Ambalaj için belirtilen özellikler ve sipariş adedine uygun fiyatlama yapılarak yapılan anlaşma sonrası üretim gerçekleştirilir.

Kişiye özel imalat yapabilme becerisine sahip olan firmamız, taleplerinize tam karşılık veren kutu modellerini imal edebilir. Web mağazamızdan talebinizi iletmeyle başlayan imalat sürecinde; boyut, hammadde ve tasarım özellikleri konusunda onayınız alınarak imalata başlanır. Karton kutu fiyatları ise sayılan özelliklere ek olarak sipariş adedine göre değişebilir. Toptan siparişleriniz için birim kutu fiyatı düşer ve bütçeniz için en uygun çözüm sunulur. Karton kutu üreten firmalar arasında kalitesi, yenilikçi çözümleri ve uygun fiyatı ile öne çıkan TEBEBox markasına güvenerek, en iyi karton kutu modellerini satın alabilirsiniz.

Bu gönderiyi paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir