Karton Kutu Toptan

karton-kutu-toptan-fiyatlari

Karton Kutu Toptan

Toptan karton kutular istenen ölçü ve baskıda tedarik edilebilir. Karton kutu ambalaj firmaları üzerinden imalatı üstlenilen kutular için firmalara özel toptan satış yapılabilmektedir. Birinci sınıf kalitede, her ebat ve görsel özellikte karton kutu imalatı yapan firmamızdan ambalaj ihtiyaçlarınız için hesaplı çözümler bulabilirsiniz. Firmalara özel düşük fiyatlarla karton kutu toptan siparişleriniz için hemen web mağazamızı ziyaret edebilirsiniz.

Kapaklı Karton Kutu Toptan

Toptan kapaklı karton kutular farklı geometrik şekilleri ile farklı ürün ve eşyaları saklamak için optimum ambalaj çözümleri sunar. Gelişen baskı ve karton kutu imalat teknolojisine paralel olarak artan kapaklı karton kutu model seçenekleri, bireysel ve ticari kullanım amaçlarına karşılık verebilmeyi başarmaktadır. Kraft, renkli ve baskılı kapaklı kutularda kare, dikdörtgen ve silindir geometride model alternatifi bulunur. Kapaklar ise karton, asetat, plastik ve metal malzemeden imal edilebilmektedir.

Hediyelik Karton Kutu Toptan

Toptan hediyelik karton kutular özel tasarım özellikleri ile raflarda dikkat çekecek ürünlere yönelik tedarik edilebilir. Özel kullanım amaçlarına hitap etmesi adına şık görsel özelliklerde üretilen hediyelik karton kutu modelleri, firmalara özel toplu kutu tedarik şansı ile TEBEBox’ta sen cazip koşullarda sizlerle buluşturulur. Özel günleriniz ve nitelikli ürünleriniz için karton hediye kutusu modellerimizden yararlanabilirsiniz.

Baskılı Karton Kutu Toptan

Toptan baskılı kutular hazır veya özel imalat ambalaj seçenekleri için tercih edilebilen modellerdir. Marka logo ve slogan baskılı model seçenekleri yanında doğal desenli ambalaj alternatifleri bulunmaktadır. Firmalara özel baskılı karton kutu tedariki yapılabilen firmamızda hazır baskılı kutu seçeneklerine şu şekilde örnekler verilebilir:

  • Mermer desenli karton kutular
  • Dama kutu
  • Puantiyeli kutular
  • Gökyüzü desenli kutu
  • Kişiye özel kutular

Karton Kutu Fiyatları

Toptan kutu fiyatları düşük tutarda ambalaj tedariki etme şansını sizlere sunar. Benzer kalitede istenilen adette karton kutu ambalaj modellerini üretebilen TEBEBox, en kısa tedarik sürelerinde hizmet verir. Her ölçü, baskı niteliği ve özellikte üretilebilen kutular için toptan tedarik seçimi yapılabilir. Firmamızın web sitesinde ürün adedine göre değişen karton kutu fiyatlarını inceleyebilir, sahip olduğunuz avantajları fırsata çevirebilirsiniz.

Karton Kutu Toptan Satış

Toptan kutu satışı yapan firmamızın web mağazasında her model için alternatif seçenekler mevcuttur. Kişisel ve ticari ihtiyaçlara yönelik olarak farklı kalite, ölçü ve nitelikte model alternatifine yer verilen online mağazamızda; istenen kaliteye uygun hazır kutu ambalaj seçeneği bulunmaktadır. Firmalara özel toptan kutu satışı yapan firmamız, hesaplı fiyatları ile sizlere ürün tedariki gerçekleştirir. Ambalaj ihtiyaçlarınızda TEBEBox birinci sınıf kalitede ambalaj modellerine güvenebilirsiniz. Hazır kutu modellerinin yanında özel imalat kutu seçenekleri için ürün talep edebileceğiniz firmamızda en hesaplı fiyatlar sizi bekliyor. En uygun ambalaj çözümleri için hemen web mağazamıza giriş yapın, karton kutu toptan fiyat avantajlarını kaçırmayın!

Bu gönderiyi paylaş