Karton Kutu Sipariş

karton-kutu-al

Karton Kutu Sipariş

Karton kutu siparişi vermek için var olan üretici ve perakendeci seçeneklerinden herhangi birisini tercih edebilirsiniz. Ürünlerin depolanması, taşınması ve raflarda beklemesi süreleri boyunca dış etkilere karşı korumasını üstlenen karton kutular; doğru tedarikçiden satın alındığında hesaplı fiyat ve yüksek kalite avantajları ile tedarik edilebilir. Gelişen karton kutu makinesi teknolojilerine paralel olarak dekoratif model seçeneği artış göstermiş, karton kutu sipariş etmek için var olan seçenek artmıştır. Kaliteli karton ile çalışan ve kendi imal ettiği ürünlerin satışını yapan karton kutu ambalaj firmaları ile çalışarak kaliteli ve şık modelleri uygun fiyatla satın alabilirsiniz.

Karton Kutu Nedir?

Karton kutu oluklu mukavva hammaddeli ambalaj kutularıdır. Kişisel ve ticari kullanım alanlarında tercih edilen karton kutular, istenen ölçü ve kalitede üretilebilir. Dekoratif özellik kazandırılarak paketleme ürününün ötesine geçebilen ambalaj modelleri, geri dönüştürülebilir hammaddeden imal edilerek çevreci özellik kazanmıştır. Karton kutu üreten yerler kapaklı, baskılı, bölmeli, asetatlı ve silindir karton kutu farklı ürün modellerinin tedarikini üstlenmektedir.

Hazır Karton Kutu Nereden Alınır?

Hazır kutu satın alım noktaları kalite, estetik ve fiyat üçgeninde seçilir. İhtiyaç duyulan ölçü, kalite ve tasarım özelliklerinde karton kutuların en uygun satış noktası imalatçılardır. Kendi imalata ürünlerin satışını yapan üreticilerden uygun fiyatlı hazır karton kutu tedariki yapılabilir. Hazır kutu ambalaj sektöründe faaliyet gösteren, kaliteli hammadde ile çalışan ve müşteri taleplerini anlayabilen TEBEBox, aradığınız hazır kutu tedarikçisidir. Web mağazamızdan hazır kutu modellerimizi inceleyerek bizi ve ürünlerimizi yakından tanıyın!

Karton Kutu Fiyatları

Karton kutunun fiyatı imalatçıda hesaplıdır. Üreticiler ise uyguladıkları fiyatlandırmada, ürüne özgü nitelikleri baz alır. Üreticilerde karton kutu fiyatını etkileyen unsurlar şu şekildedir:

  • Ölçü
  • Gramaj
  • Kalite
  • Tasarım
  • Adet

Karton Kutu Sipariş Toptan

Toptan karton kutu siparişi vermek uygun fiyatla karton kutu ambalaj gereksinimi karşılamak anlamına gelir. Toplu alımlarda karton kutu üreten firmalar, müşterilerine uyguladıkları cazip ıskonto oranları ile kutu satış fiyatını aşağı çekmektedir. Tek bir imalat sürecinde benzer standartta üretimin sağladığı maliyet avantajından yaralanmak için ürünlerinizde kullanacağınız hazır kutuları toptan sipariş verin!

Karton Kutu Sipariş İnternetten

Online karton kutu satışı yapan TEBEBox, müşterileri ile web mağazası üzerinden buluşmaktadır. Online mağazasında kendi imal ettiği sayısız ürün seçeneği ile satış yapan firmamız, en kaliteli karton kutu üreticisidir. Amerikan Bristol ve Kraft malzemeden imal eden firmamız, her malzemede birinci sınıf kalitede hammadde seçmektedir. Hazır kutu modelleri yanında özel imalat karton kutu üretimi yapan TEBEBox ile tam ihtiyacınız olan modeli birebir yakalayabilirsiniz. Yüksek kalite sözü veren TEBEBox, estetik anlamda da beklentinizin üstü başarı gösterir. Kaliteli, istenen ölçüde şık karton kutu modellerimizi internetten sipariş edebilirsiniz. Toptan karton kutu sipariş taleplerinizi bize iletebilir, Türkiye’nin her yerinden siparişlerinizi teslim alabilirsiniz.

Bu gönderiyi paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir