Karton Kutu Orta Boy

orta-boy-hazir-kutu

Karton Kutu Orta Boy

Orta boyda karton kutu seçenekleri için farklı ebat opsiyonları yer alır. Ne ufak ne de büyük boyda sayılabilen bu ölçüdeki kutular, uygun ebatta ürün ve eşyanın saklanması için kullanılır. Kullanılan oluklu mukavva doğrultusunda kalitesinde farklılıklar görülebilen ambalajlarda, kullanılan ürün veya eşyanın güvenle saklanması ve nakledilmesi esastır. İstenen ölçüde hazır kutu imal edebilen firmamız, karton kutu orta boy talepleri doğrultusunda farklı ölçü ve kalitede ürünler ile tercih edilecek en doğru tedarikçidir. Kaliteli, şık ve uygun fiyatlı hazır kutu seçeneklerini incelemek için web mağazamızı ziyaret edebilirsiniz.

Karton Kutu Ambalaj

Ambalaj kutuları farklı ölçü ve kalitede üretilen, istenen dekoratif özellikler ile tasarımların özelleştirildiği çok sayıda alternatif seçenek içerir. Tamamı kartondan imal edilen kare, dikdörtgen ve silindir formdaki ürünlerin yanında; asetat, plastik ve metal kullanımı ile harmanlanmış ürün seçenekleri sektörde yer alır. Kullanılacağı sektör ve ürün gereksinimleri doğrultusunda oluşturulan ambalajlar, karton malzemenin kolay işlenebilir özelliği desteği ile çeşitlenmektedir. Çevreci ve uygun fiyatlı karton kutu ambalaj ürünleri ile doğaya olan sorumluluğunuzu yerine getirmenin yanında bütçenizi rahatlatabilirsiniz.

Boş Koli

Koliler doğal renkte imal edilen ve farklı boyut opsiyonları doğrultusunda şekillendirilmiş karton kutulardır. Ticari alanda toptan ürün dağıtımı için kullanılan ürün, taşınma kolisi olarak bireysel kullanım amacına da hitap eder. Karton koli modelleri, uygun fiyat ve değişebilir kalite gibi seçenekler içerecek şekilde imal edilir. Boş koli nerede satılır sorusuna yanıt arıyorsanız hemen TEBE Group ile iletişime geçerek ihtiyaç duyulan adette ürün tedarik edilebilir.

Hazır Karton Kutu

Hazır kutular üretici tarafında tercih edilen boyut, kalite ve tasarım özelliklerinde üretilir. Kraft, baskılı, desenli ve farklı geometride ürünler için hazır seçenekleri web mağazamızdan inceleyebilirsiniz. Ürün boyutlandırılırken küçük, orta ve büyük olmak üzere üç farklı hazır kutu ebat sınıflandırması uygulanır. Web mağazamızda dilerseniz beğendiğiniz hazır kutu modelinin farklı boyutlarda üretilmesini talep edebilir, uygun fiyatta kaliteli ürün tedarik edebilirsiniz.

Karton Kutu Orta Boy Fiyatları

Orta boy kutuların fiyatları ürün kalitesi doğrultusunda şekillenir. Oluklu mukavva kullanılan ürünlerde, kutu kalitesini belirleyen altı farklı faktör yer alır. Kutunun kalitesi, dayanımını artırır. Daha ağır ürün ve eşyaları saklamak için kaliteli ürün seçimi maliyeti artırsa da kendi imal ettiği ürünlerin satışını yapan TEBEBox her daim uygun fiyat opsiyonunu size sunar. Ürün için tasarım ve kaplama gibi ayrıntılar fiyata etkilerken, fiyatlar hakkında ayrıntılı bilgi için bize ulaşabilirsiniz.

Karton Kutu Orta Boy Toptan Alış

Orta boy kutu toptan satın alındığında cazip indirim oranları sizi bekler. Firmanıza özel uygun fiyatlı karton kutu tedarik etmek için bizi tercih edebilirsiniz. Firmamız, her ürün grubunda kaliteli seçenekler ile satış yapar. Karton kutu orta boy modellerimizi inceleyerek toplu sipariş verebilirsiniz.

Bu gönderiyi paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir