Karton Kutu Fiyatları

Karton Kutu Fiyatları

Karton kutuların fiyatları boyut ve model özelliklerine göre değişir. Karton kutu satış noktalarındaki yapılacak seçimler de karton kutu fiyatları için belirleyicidir. Kalite ve özel tasarım gereksinimlerinden ödün vermeden en uygun fiyatlarda karton kutu temin etmek isteyenler için firmamız hizmet vermektedir. TEBEBox üretimi kaliteli ve dekoratif karton kutu seçeneklerine en ucuz fiyatlarla sahip olabilirsiniz. Toptan siparişlerinizi web mağazamıza iletebilir, firmaya özel tasarım siparişlerinizi bize iletebilirsiniz.

Karton Kutu Nedir?

Karton kutu geri dönüştürülebilir malzemeden imal edilen ve hemen hemen her sektörde farklı bir modeli kullanılan ambalajlama ürünleridir. Ana bileşeni mukavva olan karton kutularda her sipariş gereksinimi, kutunun özelliklerini belirtir. Karton kutuların imalat maliyeti düşüktür. Düşük maliyeti sebebiyle kurumsal ihtiyaçların yanında yük ve eşya taşıma, fazla eşyaları muhafaza etme, vb. gereksinimler nedeniyle kutular yaygın bireysel kullanım alanına sahiptir.

Ambalaj Kutu İmalatı Nasıl Yapılır?

Ambalaj kutu üretimi ilgili hammaddenin imali ardından üç aşamalı olarak gerçekleşir. Karton kutu ambalaj firmaları öncelikli olarak mukavvanın oluklu mukavvanın üretimi gerçekleştirir. Mukavvanın imali sonrası istenen boyut ve özellikte ambalaj kutular imal edilmektedir. Standart model üretimin yanında üreticiler, kişiye özel üretimler gerçekleştirebilmekte ve hammadde için farklı gereksinimler karşılanabilmektedir.

Ambalaj kutularda istenen kalite ve kalınlığın elde edilebilmesi için oluklu mukavvanın üretimi gerçekleştirilerek üretim süreci başlar. Mukavva üretimi ardından ise baskı, kesim ve paketleme aşamaları tamamlanarak kutu üretimi tamamlanır. Her imalat aşamasında sipariş detayı önemlidir. Sipariş adedine göre gerçekleştirilen imalat aşamaları tekrarlanarak ilgili sayıya ulaşılana kadar imalat devam etmektedir.

Karton Kutu Ambalaj Firmaları

Karton kutu ambalaj firması farklı model, boyut ve kalınlıkta karton kutu üretir. Bireysel ve kurumsal gereksinimlere göre üretim yöntemleri uygulayan karton kutu üreticileri, ambalajlama sektörü beklentilerine uygun modeller ile karşılık verir. Firmanın teknolojik ve personel gücü bakımından yeterliliği, istenen kalite ve özellikte imalatların gerçekleştirilebilmesi için önemlidir. Özel ambalaj siparişlerine karşılık veremeyen firmalardan istenen paketleme çözümleri için destek alınamamaktadır.

TEBEBox her sektöre yönelik çevreye uyumlu malzemeleri ile ambalaj çözümleri sunar. Nitelikli personelleri ve teknolojik üretim tesisi ile referanslı karton kutu ambalaj üretimi gerçekleştirir. Firmamızdan dilerseniz standart ambalaj çözümleri için destek alabilirsiniz. Dilerseniz de markanıza yönelik karton kutu üretimi için sipariş verebilirsiniz.

En Uygun Karton Kutu Fiyatları Nerede?

En hesaplı karton kutular için TEBEBox sizleri web mağazasına bekliyor! Doğrudan üreticiden toptan ve perakende karton kutu satın alma fırsatı sunan online mağazamızdan siparişlerinizi en düşük fiyatlarla verebilirsiniz. Sektör tecrübesi ve birinci sınıf hammadde tercihi ile ambalaj sektörünün en kaliteli ürünlerini imal eden firmamız, bireysel ve kurumsal paketleme ihtiyaçlarını karşılamaya hazırlanıyor. Hemen web mağazamızdan taleplerinizi ileterek en ucuz karton kutu fiyatları ile sipariş verme fırsatını değerlendirebilirsiniz.

Bu gönderiyi paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir