Karton Kutu Fabrikaları

karton-kutu-uretim-atolyesi

Karton Kutu Fabrikaları

Karton kutu üretim yerleri geri dönüştürülebilir kalite malzemeden ambalaj imalatı gerçekleştirir. Her boyut, renk ve özellikte ambalaj modelleri karton kutu fabrikaları tarafından üretilebilir. Hemen hemen her sektörde kullanımına rastladığımız karton ambalaj kutuları, karton kutu üreticileri tarafından piyasaya sürülür. Sektör beklentileri paralelinde geliştirilen her yeni ambalaj modeli, farklı bir ürünün depolanması ve nakli için yüklenen sorumluluğu başarı ile yerine getirir.

Karton Ambalaj Firmaları

Karton ambalaj şirketleri ihtiyaç duyulan kutu temini için başvurulan satıcılardır. Firmalardan bazıları kendi imalatı ürünleri satarken, bazıları tedarikçi olarak işlev alır. Birden fazla imalatçının hazır kutu modellerini satan tedarikçiler, ticari ve bireysel kullanım ihtiyaçlarını karşılamaya çalışır.

Karton Kutu Fabrikaları Fiyatları

Karton kutu fabrikalarının fiyatları tedarikçilere göre hesaplıdır. Kendi imal ettikleri ürünlerin satışını yapan ilgili firmalar, müşterilerin üstlendikleri aracı karı kalemini ortadan kaldırır. Doğrudan müşteri ile fiziki ve sanal mağazalar üzerinden iletişime geçerek sipariş kabul eden imalatçılar, en uygun karton kutu fiyatları ile sektörün ihtiyaçlarını karşılar. Sadece hazır kutular için değil özel imalat kutular için de karton kutu üreticilerinden hesaplı fiyatlarda tedarik gerçekleştirmek mümkündür.

Baskılı Karton Kutu Fiyatları

Baskılı kutu fiyatları Kraft ve renkli kutulara göre nispeten yüksektir. Gelişen baskı teknolojisi ile karton ambalaj kutularına işlenen tasarımlar için sınırlar ortadan kalkmıştır. Farklı geometri ve ölçüde kutular için tercih edilebilen baskı uygulamaları, markaların müşteri ile iletişime geçme gereksinimleri için sıkça tercih edilir. E-Ticaret sektöründe kullanılan logolu Kraft kutular, yemek kutuları ve hediyelik eşya sektörünün kullandığı dekoratif kutular, baskılı kutu modellerine verilecek en önemli örneklerdir. Baskı için sarf edilen malzemeler, kutu fiyatlarını belirler. Baskılı kutular için en uygun fiyatlı tedarikler de parçalı ya da toptan tercihe bağlı olarak karton kutu atölyelerinden gerçekleştirilir.

Karton Kutu Toptan Satış

Toptan karton kutu satın alımı ambalaj maliyetini önemli oranda azaltma şansı sunar. İmalatçılardan firmalara yönelik sunulan toptan karton kutu satışı ile %30’lara varan ıskontolardan yararlanmak mümkündür. Birim kutu maliyetini oldukça aşağı çeken toptan kutu fiyatları, bütçeleri rahatlatır. Ambalaj maliyetinizden tasarruf etmek için tüm kutu ihtiyacını tek bir seferde sipariş etmeyi tercih edebilirsiniz.

En İyi Karton Kutu Fabrikası

En işi karton kutu üreticisi TEBEBox, birinci sınıf kalitede hammadde ile imal ettiği ürünleri farklı sektörlere sunmaya devam ediyor. TEBEBox kare, dikdörtgen ve silindir kutu modelleri için en uygun fiyatlı satışları Karton Kutu Ambalaj ismi ile açtığı web mağazasından gerçekleştiriyor. Kurumsal ve bireysel ihtiyaçlara yönelik farklı ürünlerin imalatını yapan firmamız, aynı zamanda oluklu mukavva üreticisidir. Kutunun her detayını son teknoloji tesislerinde imal ederek üretim maliyetlerini aşağı çekmeyi başarır. Karton kutu fabrikaları içinden en iyisi ile çalışmak için hemen online mağazamıza giriş yaparak kutu modellerimizi yakından inceleyebilirsiniz.

Bu gönderiyi paylaş