Karton Kutu Boyutları

karton-kutu-olculeri

Karton Kutu Boyutları

Karton kutularda ebatlar kullanılacağı alana bağlı olarak çeşitlendirilir. Geometri, renk ve kalite yanında karton kutu boyutları da üreticinin tesis şartlarına göre farklı seçeneklerde imal edilebilir. Standart hazır kutu ölçüleri ile imal edilen kutularla birlikte istenilen ebatta kutu imal edebilen firmalar, her beklentiye karşılık verebilme kabiliyeti ile rakiplerinin bir adım önüne geçmektedir. Karton kutu üreticisi olan firmamız, TEBEBox markasında her boyutta kutu imal edebilir. Sektörünüz ve ürününüz ihtiyaçlarını karşılayacak farklı niteliklere sahip kutu siparişleriniz için bizimle çalışabilirsiniz.

Hazır Kutu Ölçüleri

Hazır kutunun ölçüleri ambalaj tipi olarak karton malzemeyi tercih eden sektörlerin ihtiyaçlarına göre belirlenir. Her ürün tipine karşılık gelebilecek özellik ve boyutta üretim gerçekleştiren firmamız, bireysel ve ticari kullanım alanları için kutu imalatı gerçekleştirir. Tesislerimizde üretilen tüm modellerimizi web mağazamızdan inceleyerek size uygun gelen hazır kutu ölçülerine sahip modelleri değerlendirebilirsiniz. Renkli, Kraft, beyaz veya dekoratif kutu modellerimiz için farklı geometrik özelliklere sahip kutularımızı incelemek ve sipariş vermek için online mağazamızı ziyaret etmeniz yeterlidir.

İstenilen Ebatta Karton Kutu

Talep edilen kutu ebatları doğrultusunda üretim yapabilen firmamız, her beklentiye karşılık verebilecek teknolojik tesislere sahiptir. Sektör deneyimi ve nitelikli personel kadrosu ile firmamız, her ebatta kutu imalatı yapabilir. Firmamız, yüksek kaliteyi her boyutta karton kutu için sunabilmektedir. Tam gereksinimiz olan kaliteyi istediğiniz ölçüde size en ekonomik fiyatta size sunarak, %100 memnuniyetinizi kazanacak modeller ile paketleme gereksiniminizin karşılanmasını sağlar. Özel ambalaj çözümü gerektiren kutu siparişleriniz için firmamızla çalışarak, kalite ve fiyat konusunda tam memnuniyetinizi kazanacak yenilikçi çözümlerimizden yararlanabilirsiniz.

Karton Kutu Boyutları Nasıl Seçilir?

Kutu ebadının belirlenmesi kullanılacağı ürünle ilişkilidir. Ürüne en iyi saklama ve sunum koşullarının hazırlanabilmesi için kutu boyutlarının doğru seçilmesi önemlidir. Ürünün geometrik yapısına uygun seçilen ebatlar, ürünü sıkmadan ve kutunun içinden kolayca alınabilecek ölçülere sahip olmalıdır. İstediğiniz kutu ambalajı için imalat öncesi destek alabileceğiniz firmamızda, ürünleriniz için en uygun kutu ebatları seçimi için gerekli yönlendirme yapılır. Beklentileriniz ve ihtiyaçlarınız doğrultusunda belirlenen ölçülerde şablon üretimin yapılması ardından üretim süreci başlatılarak her modelde en kaliteli ürün tipi sizlerle buluşturulur.

Karton Kutu Boyutları ile Fiyat İlişkisi

Kutu boyutuna göre fiyatlama farklı seyreder. Kutunun boyutlarını karşılamak adına kullanılan karton miktarının farklı seyretmesi, maliyete etki ederek nihai fiyatın değişmesine yol açar. Hazır kutu ölçülerimizin boyutlarına göre fiyatlandırmasını inceleyerek, değişim oranlarını takip edebilirsiniz. Küçük, orta ve büyük boy karton kutu ihtiyaçlarınız için beklentiniz minimum maliyetse, TEBEBox ile çalışarak kaliteyi en hesaplı fiyattan satın alabilirsiniz. Üretim tesislerimizde kaliteli hammadde ile üretilen modellerimiz, en hesaplı fiyattan sizinle buluşturulur. Farklı karton kutu boyutları için en uygun fiyatta siparişlerinizi online mağazamızdan bizlere iletebilirsiniz.

Bu gönderiyi paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir