Kapaklı Silindir Kutu

kapakli-silindir-kutu-toptan

Kapaklı Silindir Kutu

Kapaklı silindir kutular ambalaj sektörünün dış etkilere karşı koruma özelliği yüksek olan ürün seçenekleridir. Silindir kutu ambalaj modellerinde karton, plastik ve metal kapak kullanılır. Kapaklı silindir kutu modelleri kaliteli saklama şartları sağlamanın yanında dekoratif özelliği yüksek ürünlerdir. Bireysel ve kurumsal ambalaj ihtiyaçlarına yönelik farklı malzemeden imal edilmiş silindir karton kutu çeşitleri sıkça kullanılmaktadır.

Hazır Kapaklı Karton Kutu Seçenekleri

Hazır kapaklı kutular ambalaj sektörünün en sık kullanılan ürün seçeneklerini oluşturur. Karton kutu ambalaj ürünlerinde kare, dikdörtgen ve silindir geometride kapaklı kutu imalatı yapılabilmektedir. İstenen ölçü ve kalitede üretilebilen kutularda gelişen baskı teknikleri aracılığı ile dekoratif modeller imal edilebilmektedir. Ürün ve eşyalarınızı saklamak, taşımak ve müşteriyle buluşturmak için farklı özelliklerde üretilmiş sayısız kapaklı karton kutu modeli arasından seçim yapabilirsiniz.

Karton Kapaklı Silindir Kutular

Karton kapaklı spiral kutular birbirini dekoratif olarak tamamlayan gövde ve kapaktan oluşur. Kolay açılabilen ambalaj kapağı, kutu tasarımını tamamlayacak tasarım özelliklerinde üretilir. İstenen çapta üretilebilen kutunun tamamı, yenilebilir hammaddeden imal edilir. Pek çok farklı ticari sektörde kullanımı ile karşılaştığımız ürün, bireysel kullanım amacı ile tercih edilebilmektedir.

Plastik Kapaklı Silindir Kutular

Plastik kapaklı silindir kutular iki farklı malzemenin birlikteliği ile üretilir. Kutunun dış etkilere karşı dayanıklılığına plastik kapak ile hava geçişi de eklenerek, ticari alanda kullanıma uygun kaliteli ambalaj ürünü elde edilmiştir. Gıda, toz içecek, hediyelik eşya ve daha pek çok sektörde ürünün kullanımı ile karşılaşılmaktadır.

Metal Kapaklı Silindir Kutular

Metal kapaklı yuvarlak kutular hava geçirgenliğini engelleme konusunda tam başarı sağlayan ürün modelleridir. Kartondan imal edilen çevreci tasarıma ilave edilen paslanmaya karşı korunaklı metal kapak ile estetik ambalaj modeli ortaya çıkmıştır. Hassas saklama, taşıma ve dış etkilere karşı tam koruma isteyen ürünler için metal kapaklı kutu seçeneklerini tercih edebilirsiniz.

Kapaklı Silindir Kutu Fiyatları

Kapaklı spiral kutunun fiyatı modele bağlı ölçü, kalite ve diğer niteliklere göre değişir. Her bütçeye uygun kaliteli kapaklı kutu ambalaj modeli tedarik edilebilmektedir. En uygun kapaklı kutu tedarikinde, ambalajın kullanılacağı ürün ve eşyaya göre seçim yapılması önemlidir. Uygun fiyatlı kapaklı kutu tedariklerinde imalatçılar tercih edilerek en uygun fiyatlardan yararlanılabilmektedir.

Kapaklı Silindir Kutu Toptan Al

Toptan kapaklı kutu satışı yapan TEBEBox, en iyi karton kutu üreticisidir. Kendi imal ettiğimiz şık, kaliteli, kullanışlı ve uygun fiyatlı karton kutu modellerini web mağazamız üzerinden sizlerle buluşturuyoruz. Ürün ve eşyalarınızı saklamak adına dekoratif çözümler sunan sayısız modellerimizi Karton Kutu Ambalaj web mağazamızdan inceleyebilirsiniz. Türkiye’nin her yerinden sipariş kabul eden ve toplu alımlarda cazip fiyat teklifleri sunan firmamız, her yönü ile memnun kalacağınız kalitede hizmet sunar. En uygun fiyatlı kapaklı silindir kutu modelleri için hemen web mağazamıza giriş yapın!

Bu gönderiyi paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir