Kapaklı Karton Kutu Çeşitleri

kapakli-karton-kutu-cesitleri

Kapaklı Karton Kutu Çeşitleri

Kapaklı karton kutular geniş ürün seçeneği ile çok sayıda farklı alanda kullanılır. Geri dönüştürülebilir ve hesaplı hammaddenin avantajı ile imal edilen kapaklı karton kutu modelleri ile her nitelikte ürün ve eşyalarınızı muhafaza edebilirsiniz. Uzun süre saklanması gerekli eşyalar için dekoratif saklama koşulları sunan kapaklı karton kutular için TEBEBox kalitesini tercih ederek cazip fırsatlardan yararlanabilirsiniz.

Kapaklı Hediye Kutusu

Kapaklı hediye kutuları verilecek hediyeye kazandırdığı şıklık ile dikkatleri üzerinize çekmeyi sağlar. En özel günlerde verilecek hediyeler için iyi bir hazırlık yapıldığını gösteren kapaklı kutular, dekoratif özellikleri ile beğeni toplamaktadır. Her renk ve ölçüde kartondan hediye kutusu modelleri ile sizin için kıymetli olan kişilerin yüzünü güldürebilir, onlara verdiğiniz önemi gösterebilirsiniz.

Kapaklı E-Ticaret Kutusu

Kapaklı E-Ticaret kutuları online alışveriş sektörünce satılan ürünlerin müşteriye tedariki için hesaplı ve pazarlama stratejilerine uygun çözümler sunar. Kraft ve baskılı olarak imal edilebilen e-Ticaret kutuları ile markanızın profesyonelliğini yansıtabilirsiniz. Gönderimi gerçekleştirilecek ürünün teslimata kadar geçen sürede güvenle muhafaza edilmesini sağlayan karton kutuların, üretimde uygulanan teknikler ile bölme, vb. ek aksesuarlar ile işlevi artırılabilir. Doğru imalatçı tercihi ile online satışlarınızda marka logonuz basılı toptan karton kutu teminini tercih edebilirsiniz.

Kraft Kapaklı Karton Kutu

Kapaklı Kraft kutular doğal görünümü ve düşük imalat maliyetleri ile kategorinin en sık kullanılan ürün seçeneklerini oluşturuyor. Kaliteye uygun oluklu mukavvadan imal edilen Kraft kutular, beyaz veya siyah renkte imal edilebiliyor. Farklı cins ve nitelikteki ürünlerde kullanıma yönelik ölçü ve geometride değişikliklerin yapılabildiği Kraft kapaklı kutular ile ambalaj ihtiyacınızı en cazip koşullarda karşılayabilirsiniz.

Beyaz ve Siyah Kapaklı Karton Kutu

Beyaz ve siyah karton kapaklı kutular düşük imalat maliyeti ve sadeliğin kazandırdığı şık görünüm ile bireysel kullanım amaçlarına hitap eder. Ticari amaçlı kullanımlar için de renkli Kraft kutu kullanımı farklı sektörlerde yaygındır. Kullanılan ürünün gereksinimlerine bağlı olarak ebat ve kalınlığı değiştirilebilen kutulara, baskı uygulaması yapılabilir.

Baskılı Kapaklı Karton Kutu

Kapaklı baskılı kutular istenen dekoratif görünüm kazandırılması adına farklı görsellere sahip olacak şekilde imal edilebilir. Markaların logoları, sloganları ve ürün görsellerinin baskı olarak tercih edilebildiği kutular, birinci sınıf kalitede oluklu mukavvadan imal edildiklerinde uzun kullanım ömrüne sahip olabilmektedir. Ürün ve eşyalarınız için dekoratif karton kutu seçeneklerinden yararlanma beklentilerinizde baskılı karton kutu modelleri ile tüm ihtiyaçlarınıza karşılık bulabilirsiniz.

Kapaklı Karton Kutu Fiyatları

Kapaklı karton kutuların fiyatı model boyut, kalite ve görsel niteliklerine bağlı olarak farklı seyreder. Ürün tipinden bağımsız olarak her modelde en uygun fiyat avantajı TEBEBox’ta sizi bekliyor. Farklı ölçü, renk ve desene sahip sayısız kutu modelleri arasından en kaliteleri online mağazamızda sizlerle buluşturuluyor. Kaliteli kapaklı karton kutu modellerini en ucuz fiyattan satın almak için hemen kategori modellerimizi incelemeye başlayın!

Bu gönderiyi paylaş