Hediyelik Karton Kutu Çeşitleri

karton-hediye-kutusu

Hediyelik Karton Kutu Çeşitleri

Kartondan hediye kutuları için ölçü ve modelde zengin seçenek yer alır. Küçük, orta ve büyük boyda imal edilen hediyelik karton kutu modelleri içerisine en özel hediyeler konulabilir. Sizin için anlamı büyük olan kişilere vereceğiniz hediyelerde kullanabileceğiniz hazır karton kutu modellerini, özel ve kıymetli eşyalarınızı saklamak için kullanabilirsiniz.

Hediyelik Boş Kutu

Boş hediye kutuları istenen ölçü ve görsel nitelikte, karton hammaddeden imal edilir. Dekoratif yönü kuvvetli olan hediyelik boş kutu modellerinin içini doldurmak size kalır. Şık ve göz alıcı hediye sunumu yapma şansını sizlere sunan ürün, hediye paketleme derdinden sizi kurtarır. Takılarınızı ve hatırası yüksek eşyalarınızı saklamak için şık karton kutu ambalaj modellerini kullanabilirsiniz. Özel kullanım amaçlarına yönelik çeşitli özelliklerde imal edilen hediye kutusu modellerimizi tereddütsüzce satın alabilir, büyük memnuniyetle kullanabilirsiniz.

Kraft Hediye Kutusu

Kraft hediye kutuları üç farklı renkte imal edilebilir. Kutulara isteğe bağlı olarak baskı uygulanabilmektedir. Oluklu mukavvanın doğal rengi yanında siyah ve beyaz renkte Kraft hediye kutusu imalatı yapılabilmektedir. İstenen ölçü ve kalitede üretilebilen modellerde, geometri için de zengin seçenek yer alır. Kare, dikdörtgen, silindir ve değişken geometrili karton kutu modellerini hediyelik amaçla kullanabilirsiniz.

Renkli Hediye Kutusu

Renkli hediye kutuları oluklu mukavva üretiminde kazandırılan canlı ve soft renkler ile sektörün en çok tercih edilen modellerini oluşturur. Göz alıcı tasarım özelliklerinin etkisi ile verilecek hediyelerin paketlenmesi için kırmızı, yeşil veya farklı renkte ambalaj seçenekleri tercih edilir. Takı ve mücevher saklamak için evlerde kendisine yer verilen kutular, şık yapısı ile her alanda kullanılabilir. Boyutlarına göre kolay taşınabilen renkli hediye kutusu modellerini şahsi ve ticari ihtiyaçlarınız için tercih edebilirsiniz.

Hediyelik Karton Kutu Fiyatları

Hediye kutularında fiyatlar ambalaj modelini tanımlayan özelliklere göre belirlenir. Karton kutu imalatının düşük maliyeti etkisi ile hediyelik karton kutularda fiyatlar her modelde avantajlıdır. Kutunun boyutuna bağlı olarak yapılan fiyatlandırmalarda, ürünün dekoratif nitelikleri az da olsa ambalaj fiyatına etki edebilmektedir. Doğrudan üreticiden satın alınması halinde her model için en düşük fiyat avantajından yararlanılabilir. Üreticilerden daha düşük fiyatta hediye kutusu satın almak için toptan alım opsiyonunu kullanabilirsiniz.

Hediyelik Karton Kutu Toptan

Karton hediye kutusu toptan alım tercihlerinizde TEBEBox, üretici olmanın avantajını sizlere yansıtıyor. Yüksek kalitede hediye kutuları için düşük fiyat politikamızdan yararlanarak firmanız için toptan karton kutu tedariklerinde bizi tercih edebilirsiniz. Zengin ölçü seçeneğine sahip karton kutu ambalaj modellerimizden dekoratif yönü güçlü modellerimizi seçebilir, dilerseniz kişiye özel kutu opsiyonundan yararlanarak size özel üretilmiş ambalajları firmamızdan tedarik edebilirsiniz. Web mağazamızda çok sayıda seçeneğin yer aldığı hazır karton kutu modellerimizi inceleyerek kalitemizi ve hesaplı fiyatlarımızı inceleyebilirsiniz. Toptan hediyelik karton kutu siparişlerinizi hemen oluşturabilir, adresinizden ürünlerinizi en kısa sürelerde teslim alabilirsiniz.

Bu gönderiyi paylaş