Hazır Yemek Kutuları

karton-yemek-kutulari

Hazır Yemek Kutuları

Hazır yemek kutusu paket servislerinde işletmelere işlevsel çözümler sunar. Hesaplı fiyatları ile paket servislerinde hazır yemek kutuları, en uygun ambalaj tipiyle çalışma şansı verir. Kuru gıda servislerinde bölmeli yapısı ve taşıma aksesuarları ile karton kutu modellerini kullanmaktan memnun kalırsınız. Karton kutu ambalaj ile çalışarak, en iyi hazır kutu seçeneklerini en hesaplı fiyatlarda satın alabilirsiniz. Mevcut kutu modellerimizin yanında özel imalat yemek kutusu siparişlerinizi web sitemizden bize ulaştırabilirsiniz.

Hazır Yemek Paketleri

Hazır yemek için paketler taşınan gıda tipine uygun ambalajlar ile hazırlanır. Kullanıldığı sektöre uygun kalitede malzeme kullanılarak imal edilen paketleme ürünleri, taşıma sırasında ürünü dağılmaya karşı muhafaza etmek için kullanılır. Sterilizasyon beklentilerine de karşılık bulunan ambalaj tipleri, sunum için uygun bölme ve diğer özellikler ile zenginleştirilir. Hızlı ve kaliteli servis için doğru malzeme ve tipte imal edilen ambalajlar kullanılarak, müşteri memnuniyeti sağlanabilir.

Karton Yemek Kapları

Kartondan yemek kapları kuru gıda paket servisleri için ideal ambalaj tiplerini oluşturur. Müşteriye kaliteli yemek sunumu yapabilme şansı sunan kartondan yemek kutuları, fiyat olarak da düşük tutarı ile beğeni toplar. Geri dönüştürülebilir malzeme seçimi ile çevreyi koruma sorumlulukları yerine getirilir. Fastfood sektöründe sıkça kullanılan karton kutular; Kraft, renkli veya dekoratif nitelikte yer alabilir. Pratik kullanım açsından kolay açılabilir tarzda imal edilirler. Ele geçmeli olarak imal edilerek sektörün tüm gereksinimlerine karşılık verebilirler.

Hazır Yemek Kutuları Fiyatları

Hazır yemek kutusu fiyatları model tipine ve dekoratif özelliklerine göre değişir. Kutu boyutları, kullanılan malzeme miktarını etkilemesi bakımından fiyatı doğrudan etkilemektedir. Verilecek hazır kutu siparişlerinde satın alma bedelinizi etkileyen tüm detaylar şu şekildedir:

  • Boyut: Kullanılacağa ürüne göre belirlenen kutu ebatları, doğrudan kullanılan hammadde miktarını etkiler. Boyutlar arttıkça, kutu fiyatı yükselir.
  • Kalite: Kalite gereksinimleri, ürün kalınlığını etkiler. Artan kalınlık, fiyatları da beraberinde artırır.
  • Görünüm: Kutular için Kraft, beyaz veya renkli kartondan imalat yapılabilir. Ek olarak marka logo ve sloganı gibi baskı uygulamalarından yararlanılır. Görünümde yapılacak her ekleme, fiyatı artırır.
  • Aksesuar: Yemek kutuları ele geçmeli ya da düz olarak imal edilir. Aksesuar kullanımı, kutu fiyatını artırır.

Hazır Yemek Kutuları Sipariş Ver

Hazır kutu siparişleri için en uygun çözümler, karton kutu üreticilerin bulunur. TEBEBox markası ile imalat yapan firmamız, hazır yemek sektörüne yönelik sunduğu kaliteli ve hesaplı kutu modelleri ile ihtiyacınız için ideal karşılığı verir. Doğrudan imalat tesislerinde ürettiği ürün satışını web mağazası üzerinden gerçekleştiren firmamız, özel kutu imalatı yapabilir. Dilerseniz hazır modellerimizi, dilerseniz özel taleplerinizi bize ileterek sipariş verebilirsiniz. Toplu satın almalarda düşen kutu fiyatları ile müşterilerinize en iyi sunumu yapmanıza olanak tanıyacak hazır yemek kutuları için en avantajlı teklifimizi hemen alın!

Bu gönderiyi paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir