Hazır Ürün Kutuları

hazir-karton-kutu

Hazır Ürün Kutuları

Ürünler için hazır kutular karton malzeme kullanılarak istenilen özellikte imal edilebilir. Farklı geometrik özellikte ve kalitede üretilebilen hazır ürün kutuları, tasarım yönünden farklı görünümlerde üretilebilirler. Karton malzemenin imalatta sunduğu kolaylıklar ile çok sayıda model alternatifi sektöre kazandırılır. Hazır kutu ambalaj sektöründe yer alan Kraft, renkli, baskılı ve desenli ürün seçenekleri ile ürün ve eşyalarınızı muhafaza etmek için TEBE Group web mağazasını incelemeye hemen başlayın!

E-Ticaret Kutusu

E-Ticaret kutuları sektörden gelen yoğun taleple birlikte giderek yaygınlaşmaya başladı. Kartondan imal edilen e-Ticaret kutusu modelleri, ürünün müşteriye güvenle ulaştırılması amacı ile online alışveriş devlerince kullanılıyor. Kraft, renkli veya firma logo baskılı modeller sektörde sıkça tercih edilirken; ihtiyaca bağlı olarak e-Ticaret kutularında seperetör kullanılarak bölmeli model üretilebiliyor.

Hazır Kraft Kutu

Hazır Kraft kutular her ölçü, geometrik form ve kalitede imal edilen ambalaj modelleridir. Karton kutu ambalaj sektöründe en çok kullanılan ürün grubu olan Kraft kutular, markaların özel talepleri doğrultusunda baskılı olarak üretilebilir. Kare, dikdörtgen ve silindir formda hazır Kraft kutu modelleri arasından seçim yapmak için online mağazamıza giriş yaparak uygun fiyatlı karton kutu modellerimizi incelemeye başlayabilirsiniz.

Hazır Lüks Kutu

Lüks karton kutular özel ve ticari kullanım amaçlarına yönelik imal edilir. Kapaklı ve estetik tasarıma sahip olan ürün seçenekleri, kartonla birlikte ürün özelliklerine bağlı olarak asetat ve metal kullanılarak üretilebilir. Lüks kutular ambalaj sektörünün en şık ürün modelleridir. Bütçenize uygun ürün tiplerini toptan ve uygun fiyatla satın almak için internetten satış mağazamızı kullanabilirsiniz.

Hediyelik Karton Kutu

Karton hediye kutusu tamamı çevreci malzemeden imal edilen lüks ürün modelleridir. Hediyelik amaçla kullanılabilen ürünler, şık yapısı ile kurumsal alanda özel ürünlerin müşteriyle buluşturulması amacı ile tercih edilir. Hediye paketleme amacı ile ihtiyacınız olan estetik ürün seçeneklerini incelemek için web mağazamıza giriş yapın.

Hazır Ürün Kutuları Toptan

Toptan hazır kutu satın almak uygun fiyat avantajından yararlanmanızı sağlar. Kartondan imal edilen hazır kutu seçeneklerini toptan alıma uygun indirim oranlarından yararlanarak satın almak için web mağazamızı kullanabilirsiniz. Kraft, renkli, baskılı ve desenli hazır kutu ihtiyaçlarınızda hesaplı toptan kutu fiyatlarımızı kaçırmayın!

Hazır Ürün Kutuları Sipariş Et

Hazır kutu sipariş vermek için doğru noktadasınız. Kurumsal ve özel ihtiyaçlarınıza yönelik çeşitlendirilen farklı karton kutu modellerimizi en uygun fiyatlarla satın alabilirsiniz. Türkiye’nin en kaliteli karton kutu üreticisi ile çalışarak uygun fiyatlı hazır ürün kutuları sipariş etmek için, web satış mağazamızda sizleri bekleyen ürün seçenekleri şu şekildedir:

  • Kapaklı karton kutu
  • Bölmeli Kraft kutu
  • Asetat kutu
  • Çerez kutusu
  • Silindir kutu
  • Kraft el geçmeli kutu
  • Hamburger kutusu
  • Renkli takı kutusu
  • Pencereli asetat kutu
  • Bölmeli asetat kutu

Bu gönderiyi paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir