Hazır Renkli Kutu

renkli-taki-kutusu

Hazır Renkli Kutu

Renkli hazır kutular karton malzemeden imal edilen dekoratif ambalaj ürünleridir. Nitelikli ürünlerin paketlenmesi ve özel eşyaların saklanması amacı ile kullanılan hazır renkli kutu modelleri, karton kutu ambalaj sektörünün en şık ürün modellerinden oluşur. Farklı ölçü ve kalitede üretilen renkli kutular, perakende veya toptan satış yolu ile müşteriyle buluşturulur. Karton malzemenin renklendirme ve katlama için gösterdiği uyumun neticesinde farklı renk ve özellikte hazır kutu üretimi yaygınlaşmıştır

Hediyelik Karton Kutu

Karton hediye kutusu farklı renkte imal edilen şık ambalaj modelleridir. Her renk, ölçü ve kalınlıkta üretilebilen hediye kutuları; verilecek hediyeye anlam yüklemeyi başaran ender ambalaj tipleri arasında yer alır. Kişisel eşyaların saklanması amacı ile kullanılan karton kutular, takı ve mücevher gibi pahada ağır özel ürünlerin paketlenmesi amacıyla tedarik edilebilmektedir.

E-Ticaret Kutusu

E-Ticaret kutuları markaların rengi ile üretilen hazır kutu modelleridir. Renk yanında baskı ile tasarımı özgünleştirilen e-Ticaret kutuları, uygun fiyatları ve kaliteli yapıları ile online alışverişte en çok tercih edilen ambalaj ürünleri başında gelir. Ürünün lojistiği sırasında hasar görmesini önleyen kutular, tasarımları ile markaların kimlik oluşturma sürecine katkı sağlar. Marka bilinirliğini artırmak adına renkli karton kutu modellerinden yararlanabilirsiniz.

Asetat Kapaklı Kraft Kutu

Asetat kapaklı Kraft kutular farklı renklerde imal edilebilen şeffaf ürünlerdir. Satışı yapılan ürüne teması önleyen şeffaf asetat kapak, tamamen asetattan ya da çerçeveli ve pencereli tasarımda üretilebilir. Her ölçü için asetat kutu ambalaj modeli imal edilebilir. Kaliteli Kraft malzeme ile asetat uyumunu yakalayabilen tasarımlar, markaların satış artırma stratejilerine tam uyum sağlayabilmektedir.

Takı Kutusu

Takı kutuları ufak boyutlu dekoratif karton kutu modelleridir. Küpe, bilezik, yüzük ve kolye gibi kişisel ürünlerin saklanması adına takı kutularından yararlanılır. Satışı yapılan gümüş veya benzer değerli metalden imal edilen takıların paketlenmesi için farklı renkte takı kutusu modelleri, ticari alanda sıkça kullanılır. Takı kutuları için sayısız boyut alternatifinde imalat yapılabilir. Takılarını her daim yanında taşıyarak güvende tutmak isteyen herkes, renkli takı kutusu modellerinden destek alabilir.

Hazır Renkli Kutu Fiyatları

Renkli hazır kutuların fiyatı için çok sayıda seçenek bulunur. Her bütçeye göre kartondan renkli kutu tedariki yapılabilmektedir. Karton kutu ambalaj sektöründe faaliyet gösteren imalatçılar, farklı boyut ve kalitede karton kutu üretimi yapabilmektedir. Modele özgü boyut ve kalite, kutu fiyatlarını belirlemektedir.

Hazır Renkli Kutu Al

Hazır kutu satın almak isteyen herkesin ilk durağı TEBE Group firmasında, her renk ve ölçüde karton kutu üretimi yapılabilmektedir. Özel ve ticari kullanım amacınıza yönelik üretilen farklı renk ve kalitedeki renkli kutu modellerimizi online mağazamızdan sipariş verebilirsiniz. Firmalara özel toptan hazır kutu satışı yapan firmamız, en iyi ambalaj üreticisidir. Hazır renkli kutu modellerimizi web mağazamızdan inceleyebilir, özel imalat talepleriniz için firmamızdan destek alabilirsiniz.

Bu gönderiyi paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir