Hazır Ölçülü Kutu

hazir-kutu-olculeri

Hazır Ölçülü Kutu

Hazır ölçüde kutular her geometri ve boyutta imal edilebilir. Birbirinden farklı hazır ölçülü kutu modelleri, sektör gereksinimleri göz önünde bulunularak imal edilmektedir. Karton hammadde kullanılan hazır kutu seçeneklerinde, çevreye uyumlu ve düşük maliyetli ambalaj çözümleri elde edilebilir. Gelişen baskı teknolojisi ile markaların reklam gereksinimlerine de karşılık veren hazır kutu üreticileri, bireysel ve kurumsal taleplere yönelik özel imalat gerçekleştirebilir. TEBEBox markası ile kare, dikdörtgen, silindir ve farklı geometride hazır kutu üreten firmamız; kalite ve ekonomik fiyatı bir arada buluşturur. Deneyimli kadromuzun eliyle teknolojik imalat tesislerimizde üretilen hazır kutu modellerimizi web mağazamızdan inceleyebilirsiniz.

Hazır Ölçülü Kutu Nasıl İmal Edilir?

Hazır ölçülerde kutu imalatı karton, plastik ve metal malzemelerden imal edilir. Ana bileşenin kağıttan imal edilen oluklu mukavvanın oluşturduğu hazır kutu modellerinde, kapak gereksinimleri için plastik veya metal hammaddeler kullanılır. Kapaklı, kapaksız, bölmeli veya farklı özellik kazandırılan modellerde teknolojik imalat tesislerinin rolü büyüktür. Teknolojik imalat tesisleri gerektiren kutuların imalat süreci şu şekildedir:

 • Kutu ana bileşenini oluşturan oluklu mukavva üretilir.
 • Sipariş gereksinimlerine göre şablon oluşturulur.
 • Tasarım beklentileri şablona aktarılır.
 • Katlama ve yapıştırma aşamaları ile kutuya ölçülere uygun nihai şekli verilir.

Hazır Karton Kutu Modelleri Nelerdir?

Hazır karton kutu modelleri muhafaza edilecek ürün ve kişisel kullanım beklentilerine göre çeşitlendirilmiştir. Kullanılan hammadde seçimi ve kutu boyutları yanında, renk ve geometrik değişiklikler ile farklı tipte kutu modelleri imal edilir. TEBEBox markası ile üretim yapan firmamız, her çap ve boyut için şu hazır modellerde üretim gerçekleştirebilir:

 • Renkli kutular
 • Asetatlı kutular
 • Silindir kutular
 • Kraft kutular
 • Bölmeli kutular
 • Ele geçme kutu ve çantalar
 • Lahmacun kutusu

Hazır Ölçülü Kutu Fiyatları Nedir?

Hazır ölçülerdeki kutuların fiyatları modele ve sipariş detaylarına bağlı olarak değişir. Renkli, beyaz veya Kraft gibi kutu özellikleri fiyata etki ederken; kare, dikdörtgen ve silindir gibi geometrik beklentiler de ürün fiyatında etkili olmaktadır. Kutu boyut, kalınlık ve baskı nitelikleri ürünün birim maliyetine nihai şekli verir. Üreticilerden yapılan satın almalarda ise toptan satın alımlar ile ürün birim fiyatını aşağı çekmek mümkündür.

Hazır Ölçülü Kutu Nereden Alınır?

Hazır ölçüde kutu temini güvenilir imalatçı olan firmamızdan yapılır. Ambalaj sektörünün en çok kullanılan hazır kutu modellerinin yer aldığı web mağazamızda, kaliteli ve dekoratif seçeneklere ulaşabilirsiniz. İmalat sürecinin tamamını kendi bünyesinde gerçekleştiren firmamız, yer alan kutu modellerinde en uygun fiyatı sunmayı başarır. Sektör gereksinimlerine bağlı olarak boyut, geometri ve işlev yönünde çeşitlendirilen hesaplı kutularımızdan tercihte bulunabileceğiniz gibi özel imalat hazır kutu üretimi için firmamızdan hizmet alabilirsiniz. Firmamız imalatta birinci sınıf kalite malzeme kullanır. Her tasarım ve kalite beklentileri için online mağazamızdan hazır ölçülü kutu temin edebilirsiniz.

Bu gönderiyi paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir