Hazır Kutu Ölçüleri

hazir-kutu-ebatlari

Hazır Kutu Ölçüleri

Hazır kutularda ebatlar ambalaj sektörünce gereksinim duyulan ölçülere göre belirlenir. Her imalatçının tercih ettiği standart hazır kutu ölçüleri birbirinden farklı seyreder. Sektörde en çok kullanılan ürün ebatlarına göre imalat yapan üreticiler, özel imalat taleplerine karşılık verebilir. Hazır ve istenilen ebatta karton kutu tedariki için TEBEBox kalitesine güvenebilirsiniz. Hazır kutularda kaliteli ve şık ürün tedariki için online mağazamızı ziyaret edebilir, mevcut alternatifleri perakende ve toptan sipariş verebilirsiniz.

Hazır Kutu Standartları

Hazır kutularda standartlar ambalaj sektöründe oluşan ihtiyaca göre belirlenir. Ürünlerin hedef kitlesinin belirlediği standartlarda, online alışveriş sektörünün etkisi büyüktür. Giderek artan e-Ticaret tercihi nedeni ile e-Ticaret kutusu ve kargo kutusu gibi ürünlerde firmalardan gelen talepler doğrultusunda imalat yapılabilmektedir. Kişisel kullanım ihtiyaçlarına yönelik yapılan üretimlerde ise kutu boyut standartları küçük, orta ve büyük boy olarak sınıflandırılır. Firmamızın zengin hazır kutu seçeneğini inceleyerek, TEBEBox standartlarını tedarik için değerlendirebilirsiniz.

Hazır Kutu Ölçüleri ve Fiyatları

Hazır kutu ebadı ile fiyatı doğru orantılı değişir. Artan ambalaj boyutlarına paralel olarak fiyatlar da artış kaydeder. Hazır kutu fiyatlandırmasında boyut dışında ürün fiyatını etkileyen en belirleyici unsurlar şu şekilde sıralanabilir:

  • Kutu kalitesi, gramajı ve pürüzlülüğü
  • Dekoratif özellikleri
  • Kapak ve seperatör kullanımı
  • Plastik veya metal malzeme desteği
  • Tedarikçi seçimi
  • Toptan alım opsiyonu

Hazır Kutu Ölçüleri Belirleme

Hazır kutuların ölçülerini belirlerken ambalaj modelinin kullanılacağı ürün ve eşyanın boyutları belirleyicidir. Ürünün özellikleri, kutunun kalitesini ve gramajını da etkilemektedir. Bu nedenle hazır kutu ambalaj modeli seçimi yapılırken, kutunun kullanılacağı ürünün gereksinimlerinin doğru belirlenmesi gerekir. En uygun hazır kutu tedariki için karton kutu kullanacağınız ürün için yeterli büyük ve kalınlıkta hazır kutu tedarik edin.

İstenilen Ebatta Karton Kutu

Her ölçüde karton kutu imalatı yapabilen TEBEBox’ta, size özel ambalaj üretimi yapılabilmektedir. Firmanızın satışını yaptığı ürünlere tam karşılık verecek ambalaj modelleri için ölçü ve kalitede sizden gelen talepler firmamız tarafından değerlendirilir. Firmanıza özel logo baskısı da yapabilen firmamız; kare, dikdörtgen ve silindir formda karton kutular için istenilen ebatta üretim gerçekleştirir. En uygun fiyatlı özel ölçülü hazır kutu modelleri için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Toptan Ölçülü Hazır Kutu

Toptan hazır kutu tedarikinde TEBEBox, en cazip koşullarda sizlere hizmet veriyor. Türkiye’nin her yerine ürün tedariki gerçekleştiren firmamızdan, istediğiniz hazır kutu modeli için toplu alım opsiyonundan yararlanabilirsiniz. Toptan alımlarda uygulanan ek indirim oranları ile ambalaj maliyetiniz yarı fiyatına düşmektedir. En kaliteli karton kutu modellerinde sayısız seçeneğin yer aldığı online mağazamızda dilediğiniz modeli toptan sipariş verebilirsiniz. İstenilen hazır kutu ölçüleri eşliğinde Kraft, renkli, baskılı ve desenli karton kutu ambalaj modelleri için hesaplı fiyat ve yüksek kalite şansını kaçırmamak için hemen mağazamıza giriş yapın!

Bu gönderiyi paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir