Hazır Kutu Küçük

hazir-karton-kutu-kucuk-boy

Hazır Kutu Küçük

Hazır küçük kutular günlük hayatta en sık rastlanan ambalaj türüdür. Küçük kırılabilir eşyaları veya ürünleri sağlam ve kaliteli malzemeler ile oluşturulmuş kutularla uzun süre kullanmak mümkündür. Baskılı küçük kutular kolye, küpe, yüzük gibi takı aksesuarlarını saklamak için tercih edilebilmektedir. Ticari amaçla da kullanılmak istenen hazır kutu küçük her ölçü, kalite ve tasarımla yapılabilir.

Hazır Kraft Kutu

Hazır kraft kutuların görünüşleri sade karton renginde düz modellerdir. İstenen her alanda kullanılabilen Kraft kutu modelleri en çok herhangi bir şeyi taşımak için tercih edilir. Ayakkabı, kitap, dekoratif eşya gibi ürünlerin korunmasında yardımcı olmaktadır. Bu tarz hazır kutular müşteri tercihlerine göre standart boyutların dışında da üretimi yapılabilmektedir.

Desenli Kraft Kutu

Kraft kutu desenli modelleri genellikle zikzak, geometrik şekiller, oyuncak ayı gibi sade bir kutunun üstüne baskı yapılmaksızın işlenir. Bu desenler karton kutunun üstüne siyah çizgiler halinde yapılır. Bazı durumlarda siyah yerine diğer renklerin kullanıldığı da olmuştur. Kişiye özel ölçülerde veya istenen tasarıma sahip kutular oluşturulabilir. Kaliteli mukavvadan yapıldığında kullanım ömrü uzun olur.

Baskılı Hazır Küçük Kutu

Hazır kutuların baskılı ve küçük olması kullanıcıların gözünde sevimli ve tatlı bir üründür. İlerleyen teknoloji ile gelişen baskı makineleri sayesinde en özgün baskılar kutulara işlenebilmekte. Kartonun iyi bir baskı malzemesi olması bu durumu daha da kolay bir hale getiriyor. Tüketiciler küçük eşyaların kaybolmasını engellemek adına kutulara ihtiyaç duyarlar. Bu kutuların dekoratif durması için ise baskılı olması ve istendiği renklerin kullanılması gerekmektedir. Kendi üretimini yapan firmalardan istenen ölçülere uygun sipariş verebilirsiniz.

Hazır Kutu Küçük Fiyatları

Hazır küçük kutuların fiyatlarını etkileyen faktörler vardır. Baskı malzemelerinin çok kullanılması fiyatları yükseltebilir. Baskılı kutuların boyutları da önemlidir. Tüm küçük kutuların ölçüleri değişiklik gösterir. Bu da nispeten daha büyük olan kutuların fiyatlarını yükseltmektedir. Tek bir küçük kutu aldığınızda daha fazla ödeyebilirsiniz bunun için daha fazla ürün alarak fiyatları düşürmek mümkün olacaktır. Toptan satış yapan firmalar ile görüşerek daha fazla ürüne daha uygun fiyatlarla sahip olabilirsiniz. Fiyatları etkileyen başka bir faktör ise kendi imalatını yapan firma bulmak. Hazır satış yapan fabrikalardan daha uygun olan kendi imalatını yapan firmalar kullanım ömrü uzun kutular da üretebilmektedir.

Hazır Kutu Küçük Nereden Satın Alınır?

Hazır küçük kutuları almak için yukarıda da bahsedildiği gibi kendi imalatını yapan firmalara göz atılmalıdır. TEBE Group Firması müşterilerine ürün çeşitliliği ve kalite avantajı sunduğu için tercih edilmesi gereken ilk adrestir. En uygun fiyatlarla müşteri memnuniyetini esas alan firmamız her kullanım amacına uygun kutu üretebilmektedir. TEBE Group toptan sipariş olanağı sunarak zaten uygun olan fiyatları daha da aşağıya çekmektedir. Online olarak hazır kutu küçük boy siparişlerinizi web mağazamızdan verebilirsiniz.

Bu gönderiyi paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir