Hazır Kutu Fiyatları

karton-kutu-fiyatlari

Hazır Kutu Fiyatları

Hazır kutunun fiyatı ürün özellikleri ile birlikte satın alınan noktaya göre farklılık gösterir. Geri dönüştürülebilir malzemelerden imal edilen hazır kutular, benzer ambalaj ve paketleme ürünlerine göre hesaplı fiyatlara sahiptir. Uygun hazır kutu fiyatları ve üretimde uygulanan yeni teknikler, karton kutuların kullanıldığı sektör sayısını artırmaktadır. Günümüzde hemen hemen her sektör temsilcisi, ürünlerini muhafaza etmek ve müşteriye sunmak adına karton ambalaj tiplerinden yararlanmaktadır. Hazır kutu üreticisi olan firmamız, hesaplı fiyat ve alternatif model çeşitliliği ile karton kutu tercihinize en iyi çözümü gerektirir. TEBEBox markası ile çalışarak bütçenize en uygun, yüksek kalitede ve dekoratif özellikte hazır kutu temini gerçekleştirebilirsiniz.

Hediyelik Karton Kutu Fiyatları

Hediyelik karton kutularda fiyatlar dekoratif özellik yanında, ürün geometri ve boyutlarına göre farklı seyreder. Hediyelik eşya sektörü yanında bireysel kullanım tercihlerinin ön planda olduğu hediyelik karton kutu modellerinde, çok sayıda alternatif ürün seçeneği yer almaktadır. Kapaklı ve kapaksız modellerin yanında kare, dikdörtgen, dairesel ve silindir kutu modelleri; hediyelik kutu arayışları için ilk akla gelen üretim modellerini oluşturur. Hediyelik kullanım amacı ile karton kutu alırken aşağıda sıralanan beklentileriniz, ürün için ödemeniz gereken miktarı belirleyecektir:

 • Ürün geometrisi
 • Baskı ve kaplama detayları
 • Kapak ve aksesuar detayları
 • Ürün boyutu
 • Satın alma miktarı
 • Satın alma noktası

Hazır Kutu Fiyatları Üretici

Üreticilerde hazır kutu fiyatı en uygun ambalaj tiplerine erişimin yolunu açar. Bünyelerinde karton ve kutu imalatı yapan firmalar, aracı giderlerini müşterinin üstlenmesine fırsat tanımaz. Doğrudan üreticiden satın alınacak kutu modelleri ile piyasanın oldukça altında ambalaj çözümlerinden yararlanılabilir. Üretici seçerken firmanın şu özelliklerini teyit ederek, fiyatla birlikte kalite beklentinize de karşılık bulabilirsiniz:

 • Sektör deneyimine sahip
 • Son teknoloji imalat makineleri kullanan
 • Eğitimli personel kadrosu bulunan
 • Hammadde üretimini bünyesinde gerçekleştiren
 • Farklı sektörlerden referans sahibi
 • Hızlı teslimat yapabilme becerisi bulunan

Hazır Kutu Fiyatları Toptan

Toptan hazır kutu fiyatı parça alımlara göre daha düşük maliyet avantajı sunar. Üreticilere vereceğiniz toplu siparişlerde birim kutu fiyatı düşerek, tüm ihtiyacınızı daha az maliyette karşılamanıza olanak tanınır. Özel imalat kutu modelleri için de toptan sipariş, hazır modelleri parça satın almaktan uyguna gelir. Ambalaj çözümleri için vereceğiniz siparişleri parçalı söylemek yerine tek seferde satın alma yoluna giderek bütçenizden tasarruf edebilirsiniz.

Hazır Karton Kutu Satın Al

Hazır kutu almak için kalite, estetik ve fiyat kriterlerinden geçer not alan üreticileri tercih etmeniz gerekir. Her sektör için paketleme çözümü sunan TEBEBox ile arzu ettiğiniz şartlarda kutu temini gerçekleştirebilirsiniz. Hammaddeden her geometri ve boyutta kutunun imalatına kadar tüm süreci bünyesinde gerçekleştiren firmamız, istediğiniz ambalaj tiplerini sizlere sunar. Web mağazamızı ziyaret ederek hazır kutu modellerimizi inceleyebilirsiniz. Hesaplı hazır kutu fiyatları ile sipariş vermek için web sitemizi kullanarak bize ulaşabilirsiniz.

Bu gönderiyi paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir