Hazır Kutu Ambalaj

hazir-karton-kutu

Hazır Kutu Ambalaj

Hazır ambalaj kutuları farklı sektörlerde yönelik ölçülendirilmiş ürün seçenekleridir. Karton malzemeden imal edilen hazır kutu ambalaj modelleri, ticari ve bireysel alanda en çok tercih edilen paketleme ürünleri başında gelir. Kullanıldığı ürünün taşınması ve depolanması sırasında dış etkilere karşı korumasını üstlenen ürünler, kullanılacakları ürün ve eşyanın niteliğine bağlı olarak farklı kalitede üretilebilmektedir. Karton kutu kullanımı ile piyasa kazandırılan farklı özellikteki hazır kutu modelleri ile ürün ambalajlama ihtiyaçlarınızı karşılayabilirsiniz.

Hazır Kutu Nedir?

Hazır kutular kartondan imal edilen ambalaj ürünleridir. Ticari ve bireysel ihtiyaçlar doğrultusunda kullanılan karton kutu ambalaj modelleri, istenen ölçü ve kalitede imal edilebilir. Geliştirilmiş baskı teknikleri, kutulara dekoratif özellik kazandırılmasına katkı sağlar. Kraft, renkli ve desenli hazır kutular imal edilebilmektedir.

Hazır Karton Kutu

Hazır karton kutular gelişen imalat teknolojilerinin katkısı ile farklı modellerde imal edilmektedir. Geometri, ölçü, kalite, tasarım ve farklı malzeme birlikteliği ile ambalaj sektörüne kartondan imal edilen farklı hazır kutu modelleri kazandırılmıştır. Piyasada yaygın olarak kullanılan karton kutu modellerine şu şekilde örnekler verilebilir:

  • Kapaklı karton kutu
  • Asetat kutu
  • Bölmeli Kraft kutu
  • Renkli takı kutusu
  • Pencereli asetat kutu
  • Silindir kutu
  • Çerez kutusu
  • Hamburger kutusu

Hazır Kraft Kutu

Hazır Kraft kutular kaliteli ve işlenebilir malzemenin etkisi ile farklı özelliklerde üretilebilir. Birinci sınıf kalitede Kraft malzemeden üretilebilen Kraft kutular, üretimde kullanılan malzeme ve seperatör gibi uygulamalar ile ek özellikler kazanabilmektedir. Kraft kutulara firmalara özel logo baskısı uygulanabilmektedir. Kraft kutular sektörün en çok tercih edilen ambalaj modelleridir. Kargo, e-Ticaret, nakliyat ve toptan gıda sektörlerinde Kraft kutuların yaygın kullanımı görülmektedir.

Hazır Kutu Ambalaj Fiyatları

Hazır kutularda fiyatlar modellerin özelliklerine göre değişir. Her imalatçının kullandığı malzemenin kalitesinden farklı olarak benzer kalitedeki kutular için ürün özelinde değişen nitelikler fiyatı belirler. Fiyatlarda kutu ölçüleri en büyük belirleyici etkendir. Ölçü dışında ise kalite, ek aksesuar kullanımı ve toplu satış gibi değişkenler kutuların fiyatlarını etkilemektedir. Bazı özel desenli kutularda fiyat farklılıkları olabilir. Baskılı karton kutu fiyatları için gözlemlenebilen değişiklikler, diğer bileşenler kadar maliyette etkili değildir.

Hazır Kutu Ambalaj Firmaları

Hazır kutu üreten firmalar sektörden gelen talepler doğrultusunda imalat gerçekleştirir. En iyi karton kutu üreten firma TEBEBox, teknolojik tesislerinde ticari ve bireysel ihtiyaçlara yönelik kaliteli hazır kutu üretir. Firmalara özel toptan karton kutu tedariklerini üstlenen firmamız, her siparişte %100 müşteri memnuniyetini hedefler. Birinci sınıf kalitede Kraft ve Amerikan Bristol kağıttan ürettiği malzemeleri imalatta kullanan TEBEBox ürünlerini Karton Kutu Ambalaj online mağazasından tedarik edebilirsiniz. Her sektörde yönelik üretilen kaliteli ambalaj modellerini web mağazamızdan inceleyebilir, TEBEBox kalitesini yakından inceleyebilirsiniz. Hesaplı fiyatta hazır kutu ambalaj tedariki için hemen online mağazamıza giriş yapın.

Bu gönderiyi paylaş