Hazır Koli

ev-tasima-kolisi

Hazır Koli

Hazır koliler toptan ürün tesliminin yapılması ya da eşya taşıma gerektiren sektörlere yönelik olarak üretilen, Kraft karton kutu modelleridir. Koliler, yük ve eşya taşımacılığında en çok tercih edilen karton kutu ambalaj seçenekleridir. Hazır koli modelleri, taşınma amacı ile eşyalarını paketlemek isteyen pek çok kişinin de tercih ettiği ambalaj seçenekleri arasına yer alır. Uygun fiyatı ve kaliteli yapıları ile koli seçeneklerini kişisel ve kurumsal alanda kullanabilirsiniz.

Taşınma Kolisi

Taşınma için koli tedarik etmek isteyen herkes, toptan alım yolu ile maliyetlerini aşağı çekmeyi hedefler. Evlerde paketlenecek olan eşyalar için tercih edilen koliler, ev taşımacılığı sektöründe yaygın kullanıma sahiptir. Koli tedariki için web mağazamızı ziyaret ederek uygun fiyatlı seçenekleri sipariş vermeniz yeterlidir. Firmamız, Türkiye’nin her noktasına karton kutu teslimatı gerçekleştirir. Koli ihtiyaçlarınızda bizimle irtibata geçerek hazır karton kutu modellerimi inceleyebilir, dilerseniz istenen ölçülerde imalat için bizimle irtibata geçerek sipariş oluşturabilirsiniz.

Büyük Boy Koli

Büyük ebatlı koliler daha fazla ürün veya eşya taşımak için tercih edilen karton kutu modelleridir. Küp veya dikdörtgenler prizması şeklinde üretilen ürün, perakende satılacak ürünlerin depolardan güvenle teslimi için tercih edilen en popüler koli seçeneğidir. Taşınacak ürün gramajına bağlı olarak farklı kalınlarda büyük ebatlı koli imalatı yapılabilmektedir. Büyük boy koli seçenekleri, taşınma amacı ile de kullanılır. Taşınma kolisi kadar küçük, orta ve büyük boy koli seçeneklerini web mağazamızdan uygun fiyatta tedarik edebilirsiniz.

Hazır Koli Fiyatları

Hazır kolilerde fiyatlandırma ebat ve kalite doğrultusunda şekillenir. Ebadı artan kolilerde fiyat da boyutları takip eder. Farklı kalınlıklarda ürün fiyatlandırması değişebilir. Fiyat karşılaştırması yaparken kolinin ebatlarına ve kalitesine dikkat ederek kıyaslama yapmanız sağlıklı olacaktır. Uygun fiyatlı satın alım yolu için doğrudan karton kutu imal eden firmalara yönelebilirsiniz. Toptan alım yolu ile kolide hesaplı fiyattan ürün tedarik etme şansını kullanabilirsiniz.

En Ucuz Koli

En hesaplı koli fiyatları için Türkiye’nin en kaliteli karton kutu üreten firması ile görüşün! TEBE Group firması, kendi imal ettiği karton kutuların satışını internet mağazasından gerçekleştirir. İmalattan koli satın alma yolu ile rakipsiz fiyat avantajından yararlanabilirsiniz. Türkiye’nin her ilinden sipariş oluşturabileceğiniz firmamızla kaliteli ve büyük ebatlı kolilere en ucuz fiyattan satın almak için hemen web mağazamızı ziyaret edin!

Ev Taşımak İçin Koli Nereden Alınır?

Ev taşıma kolisi satın almak için üreticilere yönelin. Üreticiler, aracılara vermeniz gereken kar paylarını ortadan kaldırarak en uygun fiyattan satış gerçekleştirir. TEBE Group Firması, web mağazası üzerinden karton kutu satışı gerçekleştirir. Doğrudan müşterilerimizle buluşturduğumuz her ürünümüzü web mağazamızdan inceleyebilir, kişiye özel kutu siparişleriniz için bizden destek alabilirsiniz. Hazır koli modellerimizi incelemek ve hemen sipariş oluşturmak için web mağazamızı hemen ziyaret ederek tedarik sürecini başlatabilirsiniz.

Bu gönderiyi paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir