Hazır Hediye Kutusu

konsept-hediye-kutusu

Hazır Hediye Kutusu

Hazır hediye kutuları her konsepte uygun tasarımları ile özel kullanım amaçlarına tam uyum sağlar. Doğum günleri, yıldönümleri, mezuniyet partileri ve benzer özel günlerde hazır hediye kutusu modelleri ile konsepte özel sunum yapılabilir. Sizin için anlamı büyük olan kişilere vereceğiniz hediyeler için klasik hediye paketi kullanmak yerine, kartondan imal edilmiş özel tasarım hazır kutu modellerini tercih ederek şık bir sunum gerçekleştirebilirsiniz.

Karton Hediye Kutusu

Kartondan hediyelik kutular geri dönüştürülebilir malzemeden imal edilen ve gelişen tasarım teknikleri ile istenen görselliğin kazandırılabildiği ambalaj modelleridir. Renkli, baskılı veya kaplama ile kutuya kazandırılan dekoratif görünüm; sunulan hediyelere yakışır bir ambalaj tipi tercih etmenize yardımcı olur. Karton malzemeden imal edilmesi sebebi ile düşük fiyatlı ambalaj seçenekleri arasında yer alan ilgili modeller ile en özel günlerinizi anlamlandıracak paketleme ürünlerine sahip olabilirsiniz.

Boş Hediye Kutusu Modelleri

Boş hediyelik kutular içini dolduracağınız şık hediyeler için en uygun ambalaj modellerini oluşturur. Verilen hediyenin boyutlarına göre imal edilebilen boş hediye kutusu modellerinde, uygulanan baskı ve renklendirme yöntemleri ile göz alıcı tasarımlar elde edilir. Sunulan hediyenin anlamını pekiştiren kaliteli karton hediye kutusu modelleri ile özel günlerinizde her yönü ile beğeni kazanacak hediye paketleri hazırlayabilirsiniz.

Konsept Hediye Kutusu Seçenekleri

Konsepte yönelik hediyelik kutular düzenlenen organizasyonun amacına uygun hediye sunabilme avantajı sunar. Doğum günü, söz, nişan, yıldönümü ve mezuniyet gibi organizasyon temalarına yönelik tasarlanan hediye kutuları ile karşınızdaki insana verdiğiniz önemi gösterebilirsiniz. Gecenin en dikkat çekici hediyesini sunma şansı sunan karton kutu modelleri ile gecenin hatırlanan sayılı isimlerinden olma şansını değerlendirebilirsiniz.

Hazır Hediye Kutusu Fiyatları

Hazır hediyelik kutularda fiyatlar ambalaj modelinin boyut, tasarım tekniği, kalitesi ve ek niteliklerine göre belirlenir. Karton hammaddeden imal edilen ambalaj modelleri, düşük imalat maliyetine sahiptir. Kutuyu estetik hale getirmek için seçeceğiniz ek özellikler sonrası artan maliyet, muadil işleve sahip ambalaj modellerinin fiyatlarının gerisinde kalır. Kutunuzun fiyatını belirleyen etmenler ise şu şekilde özetlenebilir:

  • Kalite: Kutu kalitesinin artması, gramaj ve kalınlığın artması anlamına gelir. Kalitesi artan kutuların fiyatları yükselir.
  • Ölçü: Kutuya ait ölçü arttıkça, fiyat yükselir.
  • Tasarım: Kutuda tercih edilen baskı ve kaplama gibi tasarım ayrıntıları, kutu fiyatını etkiler.

Hazır Hediye Kutusu Nereden Alınır?

Hazır hediyelik kutu satışı yapan yerler karton kutu üreticileridir. Kendi imalatı karton ambalaj kutuların satışını yapan Karton Kutu Ambalaj, en iyi tedarikçiler arasında gösterilir. Her ölçü ve modelde kapaklı karton kutu üretimi yapan firmamız, TEBEBox markasını Türkiye’nin dört bir yanına ulaştırır. Hediyelik kutu modeliniz için hazır kutu seçeneklerimizi değerlendirebilir, dilerseniz özel imalat kutu talepleriniz için sipariş oluşturabilirsiniz. Hazır hediye kutusu ihtiyaçlarınız için online mağazamıza giriş yaparak siparişini iletebilirsiniz.

Bu gönderiyi paylaş