Hazır Hediye Kutusu Boş

karton-hediye-kutusu

Hazır Hediye Kutusu Boş

Hediyelik boş kutular kişisel kullanım amacına yönelik tercih edilebilen özel ürünlerdir. Özel günlerde sevdiklerimizi mutlu etmek adına giriştiğimiz uğraşlı yolda bize destek sunan bu kutu modelleri pek çok çeşit ve boyutta piyasadaki yerini almaktadır. Sizler de farklı modellerdeki hazır hediye kutusu boş ürün tiplerine ulaşmak için web mağazamızı ziyaret edebilirsiniz, şık ve kapaklı karton kutu seçeneklerimiz arasından seçim yapabilirsiniz!

Hazır Kutu İmalatı

Hazır kutu yapımı karton kutu üreticileri tarafından gerçekleştirilmektedir. Hazır kutuların üretimi sektörel ihtiyaçlar doğrultusunda gelişmiş ve çeşitlenmiştir. Bu kutu modelleri pek çok alanda kullanımı olan kutulardır. Hazır kutular yemek, e-ticaret, hediyelik, giyim, kozmetik, organizer, aksesuar gibi çokça alanda karşımıza çıkmaktadır. Kutuların kullanım alanlarının genişlemesiyle üretimi de artmış ve çeşitlenmiştir.

Kutuların yapımından birinci sınıf kalite karton kullanılmaktadır. Firmamıza ait tesislerde üretimi gerçekleştirilen kutular belli başlı aşamalardan geçerek son halini almaktadır. Hazırlanan şablon doğrultusunda başlayan üretim sırası ile şu aşamalar takip edilerek tamamlanır:

  • Kesim
  • Katlama
  • Yapıştırma

Hazır Hediye Kutusu Boş Toptan

Hazır hediye kutusu toptan alım seçeneği ile müşterilere fiyat avantajı sağlar. Müşteriler istedikleri boyutta, renkte veya baskıda kutu modelini toplu alım yolu ile ekonomik yönden avantaj sağlayarak satın alabilir. Sizler de çeşitli modeldeki hediyelik kutuları uygun fiyata alabilmek için web mağazamızı ziyaret edebilir, firmamızla iletişime geçerek uygun fiyattan kaliteli ürün tedarik edebilirsiniz.

Hazır Hediyelik Kutu Ebatları

Hazır hediye kutularının boyutları sektörden gelen talepler doğrultusunda artış kaydetmiştir. Büyük, küçük ve orta gibi standart ebatlı ürünler, farklı dekoratif seçenek ve geometride farklılaşmıştır. Son teknoloji makinalarla üretim yapan firmamızda, kişiye özel üretim seçeneği de bulunmakta olup Türkiye’nin her yerine kargo seçeneği ile müşterilerimize ambalaj tedariki gerçekleştirilmektedir. Sizler de isteklerinizi karşılayan her ebatta kutu modeline firmamız aracılığı kolayca ulaşabilirsiniz.

Konsept Hediye Kutuları

Konsept hediye kutuları kişiye özel olarak hazırlanır.  Farklı modellerdeki hazır hediye kutularının içi boş bir şekilde alınıp şahsa uygun ufak hediyelerle donatılmasıyla oluşmaktadır. Bu hediye kutuları kişisel veya markaya özgü olarak üretilebilmektedir. Hazır kutu üreticisi olan firmamız bu anlamda konsept hediye kutusu oluşturmak için pek çok modele sahiptir. Talep doğrultusunda kişiye özel imalat yaparak mevcut ürün gamı dışında özgün model tedariki gerçekleştirebilir.

Konsept kutu seçenekleri doğrudan hedeflenen amaca hitap eden inovatif ürün seçenekleri arasında gösterilir. Giderek artan konsept kutlamalarda tercih edeceğiniz kutu seçeneği ile dersinize çalıştığınızı gösterebilir, ticari ürünlerinizin albenisini artırmak amacıyla dikkat çekici tasarımlara sahip konsept ürünleri tedarik edebilirsiniz. Sizler de kendinize en uygun hediye kutusuna kolayca ulaşmak için Türkiye’nin en başarılı karton kutu üreticisini tercih edin! TEBE Group firması tarafından birinci sınıf kalitede üretilen hazır hediye kutusu boş modellerimizi inceleyebilir, bir siparişle adresinizden ihtiyacınız olan ürünü tedarik edebilirsiniz.

Bu gönderiyi paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir