Hazır Baskılı Kutu

baskili-karton-kutu

Hazır Baskılı Kutu

Baskılı hazır kutular özel tasarım özellikleri ile büyük beğeni toplar. Firma marka ve logosunu içeren tasarımları ile hazır baskılı kutu modelleri, ticari anlamda en yaygın kullanılan kutu modellerini oluşturur. Çevre dostu malzemeden imal edilen ve gelişen baskı teknolojisinin desteği ile imal edilen baskılı kutu modelleri, markaların tanıtım stratejilerine büyük uyum sağlar. Marka bilinirliğini artırmak ve alışkanlık oluşturmak için logo baskılı ambalaj modellerinden yararlanılabilir.

Hazır Baskılı Kutu İmalatı

Baskılı hazır kutu üretimi iki farklı imalat ekipmanının ortak çalışması ile yapılır. Oluklu mukavvadan imal edilen kutuların şablonları hazırlanırken, baskı makinelerinde sipariş özelinde baskı uygulaması şablona işlenerek katlama ve yapıştırma tezgahına yönlendirme yapılır. Teknolojinin etkisi ile yüksek kalitenin standarda dönüştüğü baskılı kutu imalatında, istenilen adette benzer kalitede üretim yapılabilir.

Karton Kutu Ambalaj Firmaları

Karton kutu üretim fabrikaları, tesis kapasitesi ve teknolojik yeterliliğine bağlı olarak farklı boyut ve modelde baskılı karton kutu imalatı yapabilir. Gelişen teknolojiyi yakından takip eden ve sektör ihtiyaçlarını doğru anlayan üreticiler, değişen ihtiyaçları doğrultusunda model imalatı yaparak sektör beklentilerini karşılamayı hedefler. Karton kutu ambalaj ürünlerinde artan e-Ticaret hacmi ile kullanım alanları yaygınlaşırken, firma logolu tasarımlar bu aşamada ön plana çıkmayı başarıyor.

Logo Baskılı Kutu

Logo baskılı karton kutular e-Ticaret’te kendisine sıkça kullanım alanı buluyor. Müşteriye ürünü güvenle ulaştırmanın yanında marka bilinirliğini de artırmaya yarayan kutular, kaliteli yapıları ile müşterinin fazla eşyalarını kullanması amacına da hizmet veriyor. Tek bir kutu ile müşteriye ulaşan firmalar, logo baskılı kutu ile reklamlarını sürekli olarak yapmayı başarıyor. Tek bir satın alma ile geleneksel reklam yöntemleri ile eşdeğer tanıtım gerçekleştirmeye imkan veren logolu kutular ile markanızı hedeflerine ulaştırmada bir adım öne geçebilirsiniz.

Baskılı Karton Kutu Fiyatları

Baskılı kutuların fiyatı kutu boyutu, modeli ve baskı özelliklerine bağlı olarak değişir. Kraft kutu tercihleri ile logo baskılı olarak tercih edilen kutular ile dekoratif yönü ağır basan karton kutuların fiyatlanması birbirinden farklı seyreder. Ek olarak kapaklı karton kutu fiyatları da diğer modellere göre nispeten yüksektir. Kutu ölçüsünün de kullanılan hammadde miktarını etkilemesi sebebi ile fiyatları artırıcı etkisi bulunur. Kutu siparişlerinizde fiyatı belirleyen tüm etmenler şu şekilde sıralanabilir:

  • Kutu geometrisi
  • Ölçü
  • Kalınlık
  • Baskı kalitesi

Hazır Baskılı Kutu Satın Al

Baskılı kutu almak için uygun fiyatla, kaliteli ürün satışı yapan TEBEBox’ı tercih edebilirsiniz. Her ölçü ve kalitede karton kutu imalatı yapabilen firmamız, talep ettiğiniz baskı özelliklerini ürünlerine uygulayabilir. Toptan karton kutu siparişlerinize özel çözümler sunan firmamız, Türkiye’nin her yerine siparişlerinizi iletebilmektedir. En uygun fiyatlarda baskılı kutu siparişlerinizi web mağazamızdan verebilirsiniz. Özel imalat kutu siparişleriniz için bizimle iletişime geçerek destek alabilirsiniz. Ürün ve firma gereksinimlerinize karşılık veren hazır baskılı kutu tedariki için hemen siparişinizi bizlere iletin.

Bu gönderiyi paylaş