Hazır Asetat Kutu

hazir-asetat-kutu-fiyatlari

Hazır Asetat Kutu

Hazır asetatlı kutular farklı ebatta karton ve asetattan imal edilir. İstenen baskı ve renklendirme seçeneklerinde hazır asetat kutu modelleri, karton kutu üreten firmalarca ambalaj ihtiyaçlarına yönelik olarak piyasaya kazandırılmıştır. Ürünlere standart özelliklerin yanında kazandırılan bölme, pencere ve çerçeve gibi fonksiyonel niteliklerle asetat kutu modellerinin kullanım alanı yaygınlaşmaktadır. Asetat kutu nerede satılır sorusuna yanıt vermeden önce, TEBEBox markasının ambalaj sektörüne kazandırdığı modellere yakından göz atalım.

Asetat Kapaklı Kutu

Kapaklı asetat kutular Kraft, renkli ve baskılı olarak imal edilebilir. Tabanı tamamen kartondan imal edilen asetat kapaklı kutu seçeneklerinin, kapak detaylarında kartonla birlikte asetat malzeme kullanılır. Kapak için çerçeveli ve pencereli olmak üzere iki seçenek bulunur. İstenilen ölçü, baskı ve bölme detayı ile asetatlı kutu imalatı yapılabilir.

Asetat Kapaklı Kraft Kutu

Kapaklı asetat Kraft kutular doğal, siyah ve beyaz renkte imal edilebilen asetat ambalaj modelleridir. Kraft kutu gövdesi yenilebilir malzemeden imal edilir. Farklı sektörlere yönelik bölmeli olarak üretilebilen kutular, ticari amaçlı yaygın kullanım alanına sahiptir. Hesaplı fiyat avantajı ile TEBEBox online mağazası üzerinden tedarik edebileceğiniz en kaliteli Kraft asetat kutu modellerini yakından inceleyebilir, kaliteli ve estetik ambalaj seçenekleri hakkında fikir sahibi olabilirsiniz.

Bölmeli Asetat Kutu

Bölmeli asetat kutular imalat sırasında ambalaja eklenen seperatör ile işlevselliği artırılan ürün seçenekleridir. Bebek tekstili, çikolata ve şekerleme gibi ürünler için kullanılan bölmeli asetat kutu modelleri, hazır gıda ve oto aksesuar sektörlerinde sıkça tercih edilir. Kraft, renkli ve desenli model seçeneklerinin yer aldığı ürün kategorisinde özel imalat opsiyonundan yararlanılabilir.

Hazır Asetat Kutu Fiyatları

Hazır asetat kutuların fiyatları model boyutlandırması ve tasarım özelliklerine göre belirlenir. Her ölçüde imal edilebilen asetat kutu seçeneklerinde sipariş detayı, nihai fiyatlandırmayı belirlemektedir. Ucuz asetat kutu talepleriniz için kutuyu kullanacağınız ürüne en uygun ambalaj seçeneğini seçmeniz yeterlidir. Tercihinizi Karton Kut Ambalaj web mağazasından yana kullandığınızda, seçeceğiniz asetat kutu modellerinin fiyatlandırması aşağıdaki kriterlere göre yapılır:

  • Asetat kutu boyut ve kalınlığı
  • Kapak tipi (Çerçeveli, pencereli, vb.)
  • Seperatör gibi ek aksesuarlar (Bölmeli kutular)
  • Dekoratif özellikler (Kraft, renkli, baskılı, özel imalat, vb.)
  • Sipariş adedi (Perakende, toptan, vb.)

Hazır Asetat Kutu Toptan Siparişi

Toptan asetat kutu siparişleri web mağazamızdan en uygun şartlarla size sunuluyor. Firmanıza özel toptan asetat kutu tedariki yapabileceğiniz web mağazamız, her ölçü ve kalitede çok sayıda hazır model seçeneğine sahiptir. Firmanıza özel tasarımlar için kişiye özel asetatlı kutu tedariki için destek alabileceğiniz online mağazamız, TEBEBox marka ürünlerin satış noktasıdır. Son teknoloji tesislerimizde imal edilen ve en iyi asetat kutucu firmalar arasında gösterilen TEBEBox kalitesini yakından incelemek için hemen mağazamıza giriş yapın. Bireysel ve ticari ihtiyaçlarınıza yönelik hazır asetat kutu modellerimizi en uygun fiyattan sipariş etme şansını kaçırmayın!

Bu gönderiyi paylaş