Hazır Ambalaj Kutuları

hazir-kutu-ambalaj

Hazır Ambalaj Kutuları

Hazır kutu ambalaj seçenekleri ile ürün ve eşyalarınızı; şık, kaliteli ve uygun fiyatlı karton kutu modelleri ile muhafaza edebilirsiniz. Bireysel ve kurumsal alanda ortaya çıkan hazır ambalaj kutusu ihtiyaçlarında, karton kutudan üretilen ürün seçenekleri tercih edebilirsiniz. Hazır ambalaj kutuları karton hammadde kullanılarak üretildiğinde, boyut ve kalite yönünden istenen şekilde imal edilebilir. Dekoratif beklentilere de karşılık veren hazır karton kutular, fiyat yönünden de muadil ürünlere göre hesaplıdır. Ambalajlanacak ürünler için kartondan üretilen Kraft, renkli ve baskılı kutu seçeneklerini kullanarak pek çok farklı avantaja bir arada sahip olabilirsiniz.

Hazır Karton Kutu Modelleri

Hazır karton kutular istenen ölçü, kalite ve tasarımda üretilebilir. Geometri olarak kare, dikdörtgen ve silindir formların ağırlıklı olduğu ürün seçeneklerinde; tasarım yönünden farklı ürünler piyasada yer alır. Karton kutunun işlenebilme yönünden sağladığı avantajlar gelişen imalat teknolojileri ile harmanlanarak, çok sayıda farklı model avantajını ambalaj sektörü ile kazandırdı. Hazır karton kutu seçenekleri ile ürünlerinizi ambalajlamak için istediğiniz özellik ve tasarıma sahip çok sayıda farklı model arasından seçim yapabilirsiniz.

Hazır Kraft Kutu

Hazır Kraft kutular renkli veya baskılı olarak kullanılabilen, ambalaj sektörünün en çok tercih edilen ürün seçeneğidir. Firmalara özel logo baskılı olarak ticari alanda sıkça karşımıza çıkan Kraft kutular, tamamen kartondan ya da asetat kapaklı olarak imal edilebilmektedir. Ölçü ve kalite için müşteri taleplerinin ön planda tutulduğu ürün modellerinde, firmaların birbirinden farklı standart üretimleri mevcuttur. Kraft özellikte karton kutular arasından seçimler yaparak ürün ve eşyalarınızı uygun fiyatlı ambalaj ürünleri ile paketleyebilirsiniz.

Kapaklı Karton Kutu

Kapaklı kutular kartondan imal edilen fonksiyonel ambalaj ürünleridir. İstenen ölçü ve kalitede üretilen kapaklı kutular, isteğe bağlı olarak desenli veya renkli tasarımlarda imal edilebilir. Kare, dikdörtgen ya da silindir geometride kapaklı karton kutu modellerini tercih ederek ürün ve eşyalarınızı güvenle koruyabilirsiniz.

Hediyelik Karton Kutu

Karton hediye kutuları dekoratif özelliği ön planda olan lüks kutulardır. İstenen geometri ve ölçüde üretilebilen hediyelik karton kutular, klasik hediye paketlemeye şık bir alternatif olarak sektöre kazandırılmıştır. Hediyelik kutu modelleri için renkli ve baskılı karton kutu modellerini tercih edebilirsiniz.

Hazır Ambalaj Kutuları Toptan

Toptan hazır ambalaj ürünleri tedarik edilmek istendiğinde, kaliteli işler ortaya koyan TEBE Group firması tercih edilebilir. Kraft, renkli, baskılı ve desenli karton kutu modellerinden oluşan zengin ürün portföyü ile firmamız en iyi hazır kutu tedarik noktasıdır. Kişiye özel hazır kutu üretimi yapılan firmamızda, boyut ve tasarım yönünden ihtiyacınız olan kartondan kutular en kısa sürelerde üretilerek adresinize teslim edilir. Firmamızın web mağazasını ziyaret ederek farklı özellik ve ölçüde sayısız ambalaj arasından seçim yapabilirsiniz. Ürettiğimiz uygun fiyatlı hazır ambalaj ürünleri ile satışını yaptığınız ürünleri raflarda ön plana çıkarabilir, müşterilerinize ürün teslimini en şık ve kaliteli kutular ile gerçekleştirebilirsiniz.

Bu gönderiyi paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir