Desenli Karton Kutu Çeşitleri

desenli-kutu-modelleri

Desenli Karton Kutu Çeşitleri

Desenli kutu modelleri kartondan imal edilen dekoratif ambalaj seçenekleridir. Düşük imalat maliyeti ve geri dönüştürülebilir malzeme avantajı ile sık kullanım alanına sahip olan kutu modelleri, bireysel ve kurumsal ambalaj ihtiyaçlarında tercih edilir. Desenli karton kutu modelleri baskı ya da kaplama karton kutu yapımı ile imal edilir.

Baskılı Karton Kutu

Baskılı karton kutular gelişen imalat teknolojisi ardından çok sayıda seçeneğe sahip oldu. Baskı teknolojisinde yaşanan gelişimler ardından imal edilen makineler seri imalatta kullanılarak kaliteli sonuçların ortaya çıkmasına yol açtı. Dekoratif yönü güçlü karton kutuların yanında markalara özel logo baskılı karton kutu modelleri ticari kullanım alanlarında kendini göstermektedir. Baskı için Kraft ve renkli kutular kullanılabilmektedir.

Renkli Karton Kutu

Renkli karton kutular farklı geometri ve ölçüde imal edilen dekoratif kutu modelleridir. Kutunun sahip olduğu görsel görünüm nedeniyle pek çok alanda şık ambalaj çözümü sunmaktadır. En özel kişisel eşyaların saklanmasından raflarda kendisini fark ettirmesi istenen ürünlerin paketlenmesi için istenen kutular, her kalınlık ve boyutta imal edilebilir. Her sektöre yönelik renkli karton kutu modelleri ile ambalaj gereksinimi karşılanabilir.

Hediyelik Karton Kutu

Karton hediye kutuları renkli veya baskılı olarak imal edilebilir. İstenen boyut ve dekoratif özellikte üretilebilen hediyelik karton kutu ambalaj modelleri istendiği taktirde özel imalat özelliklerinde tedarik edilebilir. Karton kutu üreten yerler için yapılan doğru seçimler ile en şık hediye kutuları en uygun fiyatta satın alınabilir.

Dekoratif Karton Kutu

Dekoratif kutular albenisi yüksek ambalaj modelleridir. Karton kullanımı ile ambalaj sektörüne getirilen yeniliklerin en güzel temsilcilerini oluşturan kutular; kare, dikdörtgen veya silindir formda üretilebilir. Dekoratif kutularda özel imalat yapabilen TEBEBox ile firmanıza özel toptan sipariş taleplerinize en uygun koşullarda karşılık verilir.

Desenli Karton Kutu Fiyatları

Desenli kutularda fiyatlar karton ambalaj modellerinin sahip oldukları boyut ve dekoratif özelliklere bağlı olarak değişebilir. Her model için farklı fiyatlandırma seçeneklerinin bulunması, istenen özellikte ambalaj için her zaman optimum seçimi yapma şansını müşterilere sunar. TEBEBox imalatı karton kutu satın almak istediğinizde modellerimizin fiyatlarını etkileyen detaylar şu şekildedir:

  • Kutu kalınlık ve ölçüsü
  • Asetat kullanımı veya kapak gibi model özellikleri
  • Verilen sipariş adedi

Desenli Karton Kutu Toptan Al

Desenli karton ambalaj toptan siparişleri TEBEBox il en hesaplı fiyatta sunuluyor. Firmanıza özel toptan karton kutu ambalaj temini gerçekleştiren firmamızdan birinci sınıf kalitede şık kutular için en ucuz fiyat avantajından yararlanabilirsiniz. En çok satan mermer desenli kutu modellerimizi inceleyerek TEBEBox kalitesini yakından gözlemleyebilir, sipariş oluşturmak için model seçiminizi yapabilirsiniz. En iyi karton kutu üreticileri arasına adını yazdıran firmamızdan desenli karton kutu ihtiyaçlarınıza yönelik sunulan cazip fırsatları değerlendirmek için hemen web mağazamıza giriş yapın!

Bu gönderiyi paylaş