Dekoratif Silindir Kutu

baskili-silindir-kutu

Dekoratif Silindir Kutu

Dekoratif spiral kutular farklı sektörlere yönelik üretilmiş estetik karton kutu modelleridir. Klasik karton kutu modellerinden farklı olarak dekoratif silindir kutu seçenekleri, spiral şeklindeki geometrileri ile şık bir görsele sahiptir. Gelişen baskı teknikleri kullanılarak canlı ve kaliteli görünüme kavuşan ambalaj modelleri, kapak detaylı ile kullanışlı bir yapıya sahip olur. Saklama koşulları performansındaki üstünlüğünü tasarım nitelikleri ile geliştiren bu modeller ile çarpmaya ve dış etkilere karşı muhafaza edilmesi gerekli tüm ürünler güvenle saklanabilir.

Hazır Silindir Kutu Modelleri Nelerdir?

Hazır silindir kutularda seçenekler boyut, renk, baskı ve kapak için seçilen hammaddeye göre farklı seyreder. Boyut yönünden küçük, orta ve büyük boy kutu modelleri mevcuttur. Kapak için karton, plastik ve metal kapaklı silindir kutu modelleri imal edilebilir. Kraft ve renkli silindir kutu modellerine ek olarak baskılı modeller imal edilerek dekoratif beklentiler üst düzey kalitede müşteriyle buluşturulur.

Kapaklı Silindir Kutu Modelleri Hangi Malzemeden Üretilir?

Kapaklı silindir kutuların imal edildiği malzemeler için üç farklı seçenek bulunur. Karton gövdeye sahip spiral kutularda yine kartondan kapak kullanılarak yüzde 100 geri dönüştürebilir malzemeden kutu üretimi gerçekleştirilebilir. Hava geçirgenliği için yüksek standart gereksinimi ve dekoratif beklentiler dahlinde silindir kutu kapakları, plastik ve metal malzemeden imal edilebilir. İmalatta öncelik, kutu kapağının kolay açılabilmesi ve insan sağlığına uygun ürünlerin elde edilmesidir. Bu nedenle kapaklı kutuların her modeli, insan sağlığına zararlı bileşen içermeyen malzemeden imal edilir.

Özel İmalat Silindir Kutu Kullanmanın Avantajları Nelerdir?

Özel imalat silindir kutunun artıları kullanıma ve pazarlama stratejilerine tam uyumluluk kriterleri çerçevesinde gelişir. Özel imalat kutular müşteri talepleri doğrultusunda boyut ve çap özelliklerine sahip olan, firma logosu baskılı olarak imal edilebilen ambalaj tipleridir. Marka bilinirliğini artırma amacı ile sıkça tercih edilen bu modeller, ürünlerin rakiplerin bir adım önünde müşteriyle buluşturulmasına yardımcı olur. Markaya profesyonellik katan tasarımlara sahip özel imalar silindir kutu modelleri ile ürünlerinizi sadece saklamaz, tercih edilebilirliğini artırmaya yardımcı olabilirsiniz.

Dekoratif Silindir Kutu Fiyatları Nasıl Belirlenir?

Dekoratif kutularda fiyatlar farklı pek çok kritere göre belirlenir. Kutunun kalitesini, kullanılan malzeme miktarını ve baskı niteliklerini belirleyen ilgili unsurlar şu şekilde sıralanabilir:

  • Kutuya ait çap, yükseklik ve kalınlık
  • Kutu kapak malzemesi
  • Kutu rengi
  • Kutuya ait tasarım

Dekoratif Silindir Kutu Nereden Alınır?

Dekoratif kutu tedariki için doğru nokta imalatçılardır. Özel imalat gereksinimlerine karşılık verebilen karton kutu üreticileri, en uygun fiyat seçeneğini de müşterilerine sunar. Doğru imalatçı ile çalışmayı tercih ederek ürün ve eşyalarınızı muhafaza etmek için silindir kutu seçmeniz gerektiğinde, TEBEBox markası kalitesi ve uygun fiyatı ile ön plana çıkmaktadır. Kendi bünyemizde imal edilen dekoratif silindir kutu modellerini sizlerle buluşturan firmamızın web mağazası üzerinden kalitesine tanıklık edebilir, Türkiye’nin her yerine teslim edilebilen siparişlerinizi en ucuz fiyatla bizlere ulaştırabilirsiniz.

Bu gönderiyi paylaş