Büyük Boy Asetat Kutu

asetat-kutu-buyuk

Büyük Boy Asetat Kutu

Büyük boy asetat kutular yüksek saklama hacmi ile bireysel ve kurumsal alanda giderek artan kullanım alanına sahiptir. Kaliteli ve kullanışlı yapıları, ürünün ticari kullanım alanı yanında kişisel ihtiyaçlar için de tercih edilmesine katkı sağlamaktadır. Karton ve asetat kullanılarak imal edilen kutularda artan model sayısı, ambalaj sektöründe asetatlı kutu kullanımını yaygınlaştırmıştır. Farklı kullanım alanlarına sahip asetat kutular, karton kutu imal eden firmalar tarafından üretilmektedir. Bu ürünlerin imal aşamasında mat selefon kullanılmaktadır. Firmamız tarafında imal edilen asetat kutuların üst bölümünde birinci sınıf bir kaliteye sahip asetat bulunur. Kutuların alt bölümü ise kartondan üretilmektedir. Firmamızca üretilen şık, kaliteli ve farklı ölçüde büyük boy asetat kutu seçeneklerine web mağazamızdan ulaşabilirsiniz.

Büyük Boy Asetat Kutu Çeşitleri

Büyük boyutta asetat kutu seçenekleri firmamız bünyesindeki son teknoloji imalat tesisimizde üretilir. Kaliteli hammadde kullanılarak imal edilen her asetat kutu ambalaj modeli, birinci sınıf kaliteye sahiptir. Firmamız küçük, orta ve büyük boyutta ambalaj yanında müşteri talepleri doğrultusunda kutu imalatı yapabilir. Birbirinden farklı şekil, ebat, renk, kalite gibi pek çok alanda özel üretim asetat kutu üretilerek ambalaj sektörü ile TEBEBox güvencesi ile buluşturulmaktadır. TEBE Group tarafından üretilen asetat kutu modellerinden bazıları aşağıda belirtilmiştir:

  • Siyah asetat kutu
  • Beyaz asetat kutu
  • Kraft asetat kutu
  • Mavi asetat kutu
  • Mermer desenli asetat kutu
  • Pencereli asetat kutu
  • Bölmeli asetat kutu

Asetat Kutu Ebatları

Asetat kutu boyutları sektörün ihtiyaç duyduğu standart ölçüler yanında farklı ebatlarda imal edilebilmektedir. Tasarımı şık olan kullanışlı kutular, çeşitli amaçlarda kullanılmak üzere tüketiciye sunulmaktadır. Web mağazamız ile sizler de beğeni ve isteğinize en uygun boyutta asetat kutu seçimini yapabilirsiniz. Bireysel ihtiyaçlar doğrultusunda sizin için gerekli olan ebatta asetat kutuya mevcut seçeneklerimiz içinden ulaşamazsanız kişiye özel üretimlerin de TEBEBox tarafından yapılabildiğini ayrıca tekrar hatırlatmamız gerekir!

Toptan Büyük Boy Asetat Kutu

Toptan büyük asetat kutu satın alım taleplerinizde TEBE Group firmasından uygun fiyatta ürün tedarik edebilirsiniz. Web mağazamız üzerinden firmalara özel toplu asetat kutu satışı yapılmaktadır. Ürün ölçüsü ve sipariş miktarına göre değişen fiyatlarımız hakkında web mağazamızdan bilgi alabilirsiniz. Web mağazamızda hazır asetat kutu için zengin model seçeneği bulunur. En güvenli ve kaliteli ambalaj ürünleri için web mağazamızı ziyaret etmeden karar vermeyin!

Büyük Boy Asetat Kutu Fiyatları

Asetat kutularda fiyatlandırmalar ürünlerin boyutlarına ve üretiminde kullanılan malzemelerin miktarına göre şekillenmektedir. Firmamız tüm baskı ve ölçü niteliği ile üretim yapabilmektedir. Kendi imal ettiğimiz kaliteli ve şık ürünleri Türkiye’nin her noktasından internet satış mağazamızı kullanarak sipariş edebilirsiniz. En uygun fiyata en kaliteli ürüne ulaşmak bir tıklama kadar uzağınızdayız.  Büyük boy asetat kutu ve daha pek çok alternatif ürün seçeneğini incelemek için web mağazamızı ziyaret etmeyi unutmayın!

Bu gönderiyi paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir