Boş Asetat Kutu

Boş Asetat Kutu

Asetat boş kutular ticari ve kişisel kullanım amacına yönelik olarak tedarik edilebilen, karton ve asetat malzemeden imal edilmiş ambalaj modelleridir. İstenen kalite ve ölçüde imal edilebilen boş asetat kutu çeşitleri, ticari alanda oluşan ihtiyaçlara yönelik toptan satın alınabilir. Karton kutu üreten firmalarca sektöre kazandırılan ve Kraft tasarım yanında renkli, baskılı ve desenli olarak imal edilen asetat kutu modelleri; hesaplı fiyatları ve kaliteli yapıları ile giderek yaygınlaşan kullanıma sahiptir.

Asetat Kutu Çeşitleri

Asetat kutu seçenekleri kapak tipine bağlı olarak çeşitlendirilmektedir. Ölçüye göre küçük, orta ve büyük boy asetat kutu şeklinde sınıflandırma yapılırken; kapak tipine göre pencereli veya çerçeveli asetat kutu şeklinde çeşitlendirme yapılmaktadır. Kullanım amacına yönelik olarak imalat aşamasında seperatör kullanılarak bölmeli asetat kutu modelleri sektöre kazandırılır. Dekoratif beklentilerin de karşılık bulduğu kategoride; Kraft, renkli veya baskılı ürün imal edilebilir.

Asetat Kapaklı Kutu

Asetat kapaklı kutular üç farklı tipte imal edilir. Kapak tipine göre mevcut asetat kapaklı kutu çeşitleri şu şekildedir:

  • Tamamı Asetat Kapaklı Kutu: Kartondan imal edilen kutu gövdesi üzerine, tamamı asetattan imal edilmiş kapak kullanılır.
  • Çerçeveli Asetat Kutu: Kutu gövdesi tamamen kartondan imal edilirken, kapak kenarları karton ve kalan kısmı asetat olacak şekilde imalat yapılır.
  • Pencereli Asetat Kutu: Kutu gövdesi ile kapağın önemli bir bölümü kartondan imal edilir. Asetat kullanımı, pencere şeklinde kapakta görülür.

Pencereli Asetat Kutu

Pencereli asetat kutular şeffaflık beklentilerinin minimum düzeyde tutulduğu ambalaj tipleridir. Karton kullanımının daha fazla olduğu ürünün fiyatlandırması, diğer asetat kutu seçeneklerine göre hesaplı seyreder. Kraft tasarımda asetat pencereli kutu kullanımı sektörde yaygındır. Firmalara yönelik olarak logo baskılı olarak üretilebilen pencereli kutular, renkli ve bölmeli olarak üretilebilir. Firmalara yönelik toptan satışı yapılan pencereli kutular için asetat kutu üreten yerlerden uygun fiyatta tedarik yapılabilir.

Boş Asetat Kutu Fiyatları

Boş asetat kutuların maliyeti ölçü, kalite ve modele bağlı özelliklere göre farklı seyreder. Kullanılan hammadde miktarına bağlı olarak ürün fiyatlandırması uygulanırken, asetat ile karton malzeme arasındaki fiyat farkı nedeni ile kapak için seçilen tasarım da fiyata etki etmektedir. Seperatör kullanımı ve dekoratif beklentiler de ürün fiyatlarını etkileyebilir. Hesaplı fiyattan her model asetat kutu tedariki için üreticilere yönelerek toptan alım tercih edilebilir.

Boş Asetat Kutu Toptan

Toptan asetat kutu siparişlerinde birinci sınıf kalitede, dekoratif ve zengin model seçeneği ile imalat yapabilen TEBEBox markasını tercih edebilirsiniz. Türkiye’nin en iyi asetat kutu üreten firması olarak gösterilen TEBE Group, yüksek kalitede ürünler için en uygun satış noktasıdır. Uygun fiyatlı asetat kutu modellerimizi web mağazamızdan sipariş verebilirsiniz. Firmalara özel toptan satış desteği verilen firmamızdan boş asetat kutu siparişlerini en uygun fiyatlarla verebilirsiniz.

Bu gönderiyi paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir