Baskılı Kutu Yaptırma

baskili-karton-kutu

Baskılı Kutu Yaptırma

Baskılı kutuların yapım aşamasında son teknoloji ile geliştirilmiş baskı makineleri kullanılmaktadır. Küçük, orta ve büyük boyutlarda üretilen kutular kişilerin istekleri üzerine farklı boyutlarda ve geometrik şekillerde de imal edilebilmektedir. Hazır piyasada ki baskıların dışında zengin renk tonajları kullanılarak müşteri isteğine özel olarak baskı yapılabilmektedir. Baskılı kutu yaptırma talepleriniz için kendi üretimini yapan firmamız ile iletişime geçmeniz yeterlidir.

Baskılı Ürün Kutusu

Baskılı kutuların ürünleri korumak ve saklamak gibi amaçlarının yanı sıra dekoratif bir eşya gibi kullanım amacı da bulunmaktadır. Düz renkli baskılar ya da geometrik desenli baskılar kullanıldığı ortama şık bir hava katar. Kaliteli bir şekilde baskı yapımı tamamlanan kutular maliyeti yüksek olan baskı makinelerinin en iyileri tercih edilerek oluşturulduğu için güneş ve nem gibi dış etkenlerden kolay bir şekilde zarar görmez.

Baskılı Karton Kutu

Baskılı kutuların kartondan yapılan türleri mukavvadan oluşmaktadır. Mukavva iyi işlenebilir bir baskı malzemesi olduğundan renk tonları tam olarak oturur ve kaliteli baskılı ürünler ortaya çıkar. Kare, dikdörtgen ve silindir şeklinde ürünlere baskılar yapılabilmektedir. Evde ve ofiste rahatlıkla kullanılabilen ürünler standart boyutların dışında da üretilebilmektedir.

Logolu Hediye Kutusu

Hediye kutularının logolu olanları ticari amaçla kullanmak için oldukça sık tercih edilir. Ürünler hem dekoratif bir şıklık verir hem de logo kullanımı mevcut olduğu için markanın satışlarının artmasında avantaj sağlar. Değer verilen kişiler için alınan hediyelik ürünlerin korunmasını ve saklanmasını sağlayan kutular kolaylıkla taşınmasını da amaçlamıştır. Logo baskılı kutu yaptırma için hazır ürün satımı yapan firmalar yerine kendi imalatını yapan firmalar ile iletişime geçmek gerekir.

Tasarım Kutu Ambalaj

Tasarım ambalaj kutular kullanıcı istekleri üzerine hazırlanmaktadır. Müşteriler kutu üzerinde olmasını istedikleri şekil ve baskı modellerini firmaya iletir. Tasarım olması sebebi ile oluşturulacak kutu boyutları belirlenir. Müşteri istekleri üzerine belirlenen boyutlar ile kutuların imalatı başlar. Daha sonra firma baskı makineleri sayesinde hazırladığı kişiye özel tasarım kutuları kullanıcılarına gönderir.

Kutu Baskı Fiyat

Baskılı kutuların fiyatları birkaç faktöre göre değişiklik gösterebilir. Baskı makinelerinin maliyeti yüksek olduğu baskısız modellere oranla biraz daha yüksek fiyatlıdır. Buna ek olarak büyüyen kutu fiyatları ve kalınlığı fiyatların artmasını sağlar. En uygun baskılı kutu fiyatları bulmak istendiğinde kendi üretimini yapan firmalardan alışveriş yapılmalıdır. Toplu bir şekilde alınan ürünlerde ciddi fiyat düşüşleri görülmektedir.

Baskılı Kutu Nereden Satın Alınır?

Baskılı kutuları satın almak için üretimini kendi yapan firmalar tercih edilmelidir. Bu sayede kaliteli ve en uygun fiyatlı ürünler bulunur. TEBE Group kendi imalatını yapan kutu firması olduğu için en dayanıklı ve sağlam ürünleri bulabilirsiniz. Kişiye özel boyutlarda ürün imalatı yapan ve toptan ürün alabilme imkanı sunan TEBEBox, baskılı kutu yaptırma düşünüldüğünde bakılması gereken ilk adrestir!

Bu gönderiyi paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir