Baskılı Karton Kutu Çeşitleri

desen-baskili-kutu

Baskılı Karton Kutu Çeşitleri

Baskılı karton kutular sahip oldukları dekoratif görünüm nedeni ile ambalaj sektörünün estetik modelleri arasında gösterilir. Markaların müşteriyi etkileme stratejilerine uyum sağlayan baskılı karton kutu modelleri, en özel kişiye verilecek hediyelerin paketlenmesi için de kullanılır. Baskı teknolojilerinde yaşanan gelişimler sebebi ile kaliteli işlerin ortaya çıktığı ambalaj sektöründe, karton kutu modellerine istenen tasarımlar baskı ile uygulanabilmektedir.

Baskılı Kutu İmalatı

Baskılı karton kutunun üretimi klasik karton kutu imalatı ile benzer işler. Üreticiler ilk olarak oluklu mukavvayı imal ederken, mukavva sonrası hazırlanan kutu şablonuna istenen baskılar işlenerek ambalajın görsel karakteri hazırlanır. İmalatın devamında sırası ile katlama ve yapıştırma aşamaları takip edilerek baskılı kutu imalatı tamamlanır.

Logo Baskılı Kutu

Logolu karton kutular ticari kullanım amaçları için markalarca en sık tercih edilen ambalaj modelleri arasında yer alır. Müşteriye ulaştırılacak ürünün güvenle teslimatı yanında marka bilinirliğini artırmak adına tasarlanan kutular, Kraft veya renkli olarak imal edilebilir. E-Ticaret kutusu ve kargo kutusu gibi ticari kutu üretimi yapan firmamızdan logo baskılı kutu siparişleri verebilirsiniz.

Desenli Karton Kutu

Desenli kartondan kutular renkli ve baskılı ambalaj modelleridir. Baskılı kutu yaptırma taleplerine yönelik olarak TEBEBox, özel desenli karton kutu imalatı yapabilmektedir Hazır karton kutu modellerimiz arasında yer alan siyah, beyaz ve mavi mermer desenli kutuları tercih ederek desenli kutu ihtiyacınızı karşılayabilirsiniz.

Hediyelik Karton Kutu

Karton hediye kutusu renkli ya da baskılı olarak özel kullanım amaçlarına yönelik imal edilen ambalaj seçenekleridir. Hediyelik karton kutu çeşitleri kare, dikdörtgen ve silindir geometride üretilebilir. Kapaklı ya da asetat kutu modelleri arasından dekoratif görünümü ön plana çıkartılan modeller arasından seçimler yapabileceğiniz gibi TEBEBox’ta kişiye özel hediyelik kutu imalatı yapılabilmektedir. Web mağazamız üzerinden hazır kutu modellerimizi inceleyebilir, dilerseniz özel talepleriniz için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Baskılı Karton Kutu Fiyatları

Baskılı kutuların fiyatı için sabit bir tarife bulunmamaktadır. Her modelin değişen niteliğine bağlı olarak baskılı karton kutularda farklı fiyat tarifeleri uygulanmaktadır. Tercih ettiğiniz modeli kıyaslarken ürünün özelliklerine göre kıyaslama yapmalı, benzer nitelikte ürünlerin fiyat avantajını karşılaştırmalısınız. TEBEBox’ta en uygun fiyatla satılan Kraft, renkli ve baskılı kutu modellerini inceleyerek kalite ve estetiği en ucuz fiyatta nerede bulabileceğiniz sorusuna yanıt alabilirsiniz.

Baskılı Karton Kutu Toptan Al

Toptan baskılı kutu almak için TEBEBox’u tercih ettiğinizde, Amerikan Bristol kağıdından üretilen birinci sınıf kalitede modeller sizi karşılar. Modelleri için perakende ve toptan sipariş verebilirsiniz. Kaliteli kutularda uygulanan özgün tasarımlar ile hiçbir yerde bulamayacağınız görsel nitelikte karton kutu modellerini inceleyebilirsiniz. Dilerseniz web mağazamızdan hazır kutu modellerimizi inceleyerek kararınızı verebilir, dilerseniz özel imalat taleplerinizi bizlere ulaştırabilirsiniz. Baskılı karton kutu nereden alınır sorusuna kaliteli, şık ve hesaplı yanıtlar almak için hemen online mağazamızı ziyaret edin!

Bu gönderiyi paylaş