Asetat Silindir Kutu Fiyatları

asetatli-silindir-kutu

Asetat Silindir Kutu Fiyatları

Asetat silindir kutularda fiyatlar belirlenirken üretilen silindir kutularda kullanılan hammadde miktarı başta olmak üzere pek çok noktaya dikkat edilmektedir. Müşterilerin ihtiyaçları doğrultusunda üretilen karton kutu modelleri boyut, renk, baskı, şekil, desen gibi pek çok çeşitlilikte olmaktadır. Bu nedenle fiyatlarda değişiklikler olmaktadır. Sizler de beklentilerinize hitap eden uygun asetat silindir kutu fiyatları ile ürün tedarik etme şansını kaçırmamak için TEBEBox’u takip etmeyi unutmayın!

Asetat Silindir Kutu İmalatı

Asetatlı silindir kutu imalatı birkaç aşamalı olarak tamamlanır. Üretim, karton kutu üreten yerlerde gerçekleştirilir.  Üretime başlamadan önce gerekli ihtiyaçlar göz önüne alınarak bir tasarım yapılır ve buna bağlı olarak şablonlar hazırlanır. Birbirinden farklı büyüklüklerde, renklerde, baskılarda ve çapta silindir kutuların şablonlara uygun olarak kesim işlemi başlar. Kesim işlemi ile farklı farklı modellerde kalıplar elde edilir. Daha sonra yapıştırma işlemi ile kutu son halini alır. Kutunun gövde bölümünün üretimi gerçekleştikten sonra kapak için de sırasıyla aynı işlemler uygulanır ve böylece asetat silindir kutunun imalat aşaması tamamlanmış olur.

Şeffaf Plastik Silindir

Şeffaf plastik yuvarlak kutular geçmişte sık kullanılan ambalaj ürünleri arasında yer alır. Tamamı PVC veya benzer özellikte plastik malzemeden imal edilen ambalaj, toplu ürün satışına yönelik olarak kendisine kullanım alanı bulmaktadır. Karton hammaddeli ürünlerin sektöre girmesi ile kullanımı giderek artan ürünün yerini asetat kutu modelleri almaktadır. Yuvarlak asetat kutu modellerini tercih ederek ticari ve bireysel kullanım amacınızı yerine getirecek kaliteli, şık ve ekonomik fiyatlı ürünlere sahip olabilirsiniz.

Asetat Silindir Kutu Fiyatlandırması

Asetat silindir kutu modellerinde fiyatlandırma konusunda pek çok detay bulunmaktadır. Ana olarak ürünün boyutu, rengi, ölçüsü, baskısı veya çapı etkilemektedir denilebilir. Fakat fiyat belirlemede pek çok başlık vardır. Bunlardan bazıları şu şekildedir:

  • Ürünün Kalitesi: Ürünün kalitesi, 6 farklı standarda göre belirlenir. Nem, kalınlık, gramaj ve diğer tüm kriterler asetat kutunun kalitesini ve fiyatını etkiler.
  • Dizayn: Ürüne uygulanan baskı ve kaplama gibi estetik uygulamalar, fiyatı etkiler.
  • Kullanılan Ebatlar: Ürün boyutunun artması, daha fazla miktarda karton ve asetat kullanımı anlamına gelir. Ebat ile kutu fiyatlarının doğru orantılı değiştiği düşünülebilir.
  • Satın Alma Yöntemi: Doğrudan imalatçılardan satın almanın yanında toptan satın alım yolu ile faturanızı aşağı çekebilirsiniz.

Asetat Silindir Kutu Toptan

Toptan asetatlı silindir kutu alımı uygun fiyattan ürün tedarik etme şansını sizlere sunar. Lüks kutu kategorisinde yer alan ürün, doğrudan imalatçıdan toplu satın alındığında cazip fiyatlarla temin edilebilir. TEBE Group, Türkiye’nin en kaliteli asetat kutu üreticisidir. Firmamızdan en kaliteli ürünleri uygun fiyattan tedarik edebilirsiniz. TEBEbox’ u takip ederek sizler de asetat silindir kutu fiyatların ile ambalaj satın alma şansını kaçırmayın!

Bu gönderiyi paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir