Asetat Kutu Uzun

asetat-kutu-boyutlari

Asetat Kutu Uzun

Uzun asetat kutular daha yüksek hacme sahiptir. Farklı boyutlandırma seçenekleri ile asetat kutular, piyasada sık tercih edilen ambalaj ürünleri arasında yer almaktadır. Çeşitliliği ile de çokça alanda kullanımına katkı sağlar. Sektörel ihtiyaçlar doğrultusunda geliştirmiş modellerden biri olarak karşımıza çıkan asetat kutu uzun modelleri firmamıza ait olan fabrikamızda son teknoloji makineler ile üretilmektedir.

Asetat Kutu İmalatı Nasıl Yapılır?

Asetat kutu imalatı ana olarak iki aşamada gerçekleşmektedir. Ürünün modeli sektörel ihtiyaçlar doğrultusunda tasarlandıktan sonra ürünün kartondan ve asetattan üretilecek bölümleri belirlenir. Tasarım tamamlandıktan sonra kesim işini kolaylaştırmak adına şablon hazırlık süreci başlar. Hazırlanan şablonlar ile kesim işi gerçekleşir ve sonucunda birleştirme işlemi yapılarak kutunun son hali meydana getirilir. Üretilen asetat kutular çeşitlilik göstermektedir. Bu nedenle hazırlanan şablonlar da pek çok seçenek oluşturulacak şekilde üretim yapılmaktadır.

Asetat Kutu Boyutları

Asetat kutu ebatları müşterilerin istekleri ile şekillenmiş ve çeşitlilik göstermeye başlamıştır. Uzun, kısa ve orta boy gibi ana seçenekler dışında özel isteklere cevap verebilen üretimler de firmamız tarafından gerçekleştirilebilmektedir. En uygun ve kaliteli asetat kutu modelleri için TEBEBox ile çalışabilirsiniz!

Asetat Kutu Toptan Alım

Asetat kutu toptan alımı oldukça avantaj sağlayan seçenekler arasındadır. Müşteriler isteklerine en uygun boyut, renk ve şekilde olan asetat kutu modellerine firmamızın web mağazasından ulaşabilmektedir. Sizler de kendinize veya işletmenize en uygun kutu modeline uygun fiyata elde etmek için TEBEbox ile iletişime geçebilirsiniz.

Asetat Kutuların Kullanıldığı Yerler

Asetat kutuların kullanım alanları zaman içinde genişlemiş ve ticari kullanım alanı yanı sıra kişisel kullanıma da hitap etmeyi başarmıştır. Sektörün ihtiyaçlarını takip ederek nabzını tutan firmamız, beklentileri karşılamak için pek çok çeşidiyle asetat kutu ihtiyacı olan çokça alanı dominize etmektedir. Asetat kutuların kullanım alanlarına bakıldığında kutu kullanımının hem bireysel hem de ticari olabileceğini ortaya koymuştur. Sizler de beklentilerinizi karşılayan asetat kutulara firmamız sayesinde hızlı ve uygun yoldan ulaşabilirsiniz. Asetat kutular günümüzde pek çok alanda kullanılmakta olup şeffaf olma özelliği ile tercih sebebi artmış ürünler arasındadır. Asetat kutular aşağıda sıralanmış alanlarda kullanılabilmektedir:

  • Hediyelik
  • Giyim
  • Gıda
  • Çiçekçilik
  • Kırtasiye
  • Saklama
  • Paketleme
  • Süsleme

Asetat Kutu Uzun Fiyatları

Uzun asetat kutularda fiyatlar belirlerken üretim aşamasını ele almak gerekmektedir. Üretim aşamasından istenilen modeli elde etmek için kullanılan hammadde gramajı, ürünün boyutu, şekli, baskısı gibi unsurlar üretimi maliyet bakımından etkileyen aşamalardır. Firmamız tüm ölçülerde ve baskı niteliği ile üretim yapabilmektedir. Kişisel ihtiyaçları da özel olarak karşılayabilecek durumda olması yine firmamızın tercih edileme sebepleri arasına girmiştir. Müşterilerimiz en uygun fiyata kaliteli ürüne bir tıkla ulaşabilmektedir. Aynı zamanda Türkiye’nin her yerine internet üzerinden satışımız mevcuttur. Uzun asetat kutu, kraft asetat kutu ve çok daha fazlası için web mağazamıza mutlaka uğrayın!

Bu gönderiyi paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir