Asetat Kutu Ölçüleri

asetat-kutu-ebatlari

Asetat Kutu Ölçüleri

Asetat kutu boyutları ambalajlanacak ürün ve eşya ölçülerine göre belirlenmelidir. Karton kutu imalatçıları piyasada en çok tercih edilen asetat kutu ölçüleri ile hazır kutu imalatı yapmaktadır. İmalatçılardan ambalaj temini yapıldığı taktirde hazır asetat kutu modelleri yanında özel ölçü ve kalınlıkta imalat talebi yapılabilmektedir. Tedarik edilecek karton kutu boyutları belirlenirken ihtiyaçlar iyi analiz edilmeli, fiyat ve ihtiyaç çakıştırılarak sipariş verilmelidir.

Asetat Kutu Ölçüleri Seçimi

Asetatlı kutu ölçü seçimi kullanım alanı doğrultusunda şekillenir. Bireysel ve kurumsal ihtiyaçlara yönelik asetat kutu ambalaj seçimi yapılırken, kutunun kullanılacağı ürün ve eşyanın boyutları baz alınır. Bireysel ihtiyaçlarda hazır karton kutu seçeneklerinden yararlanılabilirken, ticari kullanım alanlarda ürünlerin boyut ve diğer saklama koşulları ile ilgili detaylar ölçü seçiminde belirleyici olmaktadır. Kutu ölçüsü seçilirken şu hususlara dikkat edilmelidir:

  • Paketlenecek ürün boyutları
  • Ürün ağırlığı
  • Ürün saklama koşulları

Asetat Kutu Küçük Boy

Küçük asetat kutular hediyelik eşya, giyim ve aksesuar gibi sektörlerde sıkça tercih edilir. Paketlenecek küçük ebatlı ürünler için en uygun ambalaj seçeneğini küçük boyutlu asetat kutu modelleri oluşturur. İstenen kalınlıkta imal edilebilen kutular için kare ve dikdörtgen form tercih edilir. Asetatlı kapak detayı için pencereli ve çerçeveli model opsiyonu bulunmaktadır.

Asetat Kutu Büyük Boy

Büyük asetat kutular tek veya bölmeli olarak dizayn edilebilir. Takım halinde ya da büyük boyutlu ürünlerin müşteri ile buluşturulması için büyük boy asetat kutu modelleri kullanılabilir. Hazır ölçülerin yanında firmalardan istenen boyutta kutu tedariki yapılabilir. Kraft, renkli veya baskılı olarak büyük boy asetatlı kutu üretimi yapılabilmektedir.

Ucuz Asetat Kutu

Uygun fiyatta asetat kutu tedariklerinde TEBEBox kalitesini Karton Kutu Ambalaj web mağazasından deneyimleyebilirsiniz. Sektörün en kaliteli asetat kutu modellerinin imalatçıdan satışı yapıldığı online mağazada, farklı ölçü ve dekoratif özellikte hazır kutular en uygun fiyatta satışa sunulur. Dilerseniz hazır asetat kutu modellerimizden sipariş verebilir, dilerseniz özel imalat siparişlerinizi bizlere iletebilirsiniz.

Asetat Kutu Ölçüleri Özel

Özel ölçüde asetat kutular firmamızdan tedarik edilebilir. Firmamızdan satışını gerçekleştirdiğiniz ürünlerin gerektirdiği boyutlarda kaliteli ve şık ambalaj tedariki yapabilirsiniz. En uygun fiyatlı asetat kutucu unvanını elinde bulunduran TEBEBox kalitesi ile müşterilerinizin dikkatini çekecek tasarım özelliklerinde ambalaj kutu taleplerinizi hemen bize iletin!

Toptan Asetat Kutu Satın Al

Asetat kutularda toptan sipariş fırsatı TEBEBox’ta en cazip koşullarda sunuluyor. Firmanıza özel hazır ve istenen ölçüde asetat kutu ihtiyaçlarınıza toplu sipariş şansını kaçırmayın! En ucuz fiyattan toplu siparişlerinizi iletmek için bize ulaşabilirsiniz. Web mağazamızda yer alan ürünler arasından seçim yapabilir, istediğiniz farklı ölçüler için firmamızdan özel imalat desteği alabilirsiniz. Her asetat kutu ölçüleri için imalat yapabilen firmamızın sunduğu kaliteli ve şık ambalaj modellerini incelemek, en uygun fiyat avantajından yararlanmak için hemen web mağazamızı ziyaret edin!

Bu gönderiyi paylaş