Asetat Kutu Modelleri

asetat-kutu-secenekleri

Asetat Kutu Modelleri

Asetatlı kutularda model seçenekleri bireysel kullanım ve ticari ihtiyaçlar doğrultusunda çeşitlendirildi. Karton kutu üreten yerlerce karton ve asetat kullanılarak imal edilen asetat kutu modelleri, her ölçü ve dekoratif nitelikte üretilebilir. Sektörel beklentilere paralel olarak imalatçıların şekillendirdiği asetat kutularda öncelik, kalite ve insan sağlığına uyum olarak ön plana çıkmaktadır. Bu iki ilke doğrultusunda müşterilerden gelen talep yoğunluğuna bağlı olarak hazır kutu modellerini hazırlayan imalatçılar, gerekli hallerde özel imalat yapabilmektedirler. Kategorinin en çok tercih edilen modelleri şu şekilde sıralanabilir:

  • Kraft asetat kutu
  • Asetat kapaklı kutu
  • Çerçeveli asetat kutu

Kraft Asetat Kutu

Kraft asetat kutular sade gövde tasarımı ve şık asetat birlikteliği ile imal edilir. Karton gövde doğal veya beyaz renkte üretilebilir. Kutunun asetat bölümü için farklı tasarımlar kullanılabilmektedir. Kraft gövdeye firmalardan gelen talepler doğrultusunda marka logosunun basımı gerçekleştirilebilir. Düşük maliyeti sebebi ile en sık tercih edilen karton kutu modelleri arasında yer alan Kraft asetat kutu seçenekleri, uygun hammadde ile üretildiğinde en hassas ürünlerin müşteri ile buluşturulması için güvenle kullanılabilmektedir.

Asetat Kapaklı Kutu

Kapaklı asetat kutular karton gövdeye sahiptir. Asetat içeren kapakta ise karton ve asetat birlikte kullanılır. Geri dönüştürülebilir özelliğe sahip kutu için seçilen asetatın, birinci sınıf kalitede ve insan sağlığına zarar veren bileşen içermemesi önemlidir. Şeffaf ve kaliteli yapısı ile ürünlerin dokunulmadan müşteri ile buluşturulması gerekli sektörlerde sıkça kullanılır.

Asetat Çerçeveli Kutu

Çerçeveli asetat kutular kategorinin kapaklı modelleri arasında en çok tercih edilen seçeneğini oluşturur. Karton gövde üzerine çerçeve şeklinde asetat ve karton ile üretilen kapağın monte edilmesi ile imalat tamamlanır. Çerçeve yapılırken kenarları kartondan ve ortası şeffaf asetat ile olacak şekilde üretim yapılır. Tercihe bağlı olarak Kraft, beyaz, renkli veya iki renkli olarak imal edilebilir.

Asetat Kutu Modelleri İmalatı Neye Göre Yapılır?

Asetat kutu imalatını belirleyen etmenler model özellikleridir. Model için ürün ihtiyacı ve müşteri talepleri baz alınarak imalat yapılır. Kutu maliyetini de belirleyen imalat aşamalarında şu değişkenler etkilidir:

  • Kutunun kullanacağı ürünün ebatları
  • Marka bilinirliği yönündeki gereksinimler
  • Ürün saklama şartları
  • Müşteri tasarım beklentileri

Asetat Kutu Modelleri Nerede Satılır?

Asetat kutu satışı için pek çok firma bulunsa da fiyat, kalite ve özgün tasarım beklentilerini birlikte karşılayan satıcı sayısı azdır. Gelişmiş üretim tesislerinde kendi imalatını yapan firmamız, TEBEBox marka kaliteli asetat kutu seçeneklerini en uygun fiyatta sizlerle buluşturur. Firmamızın web mağazası üzerinden dilediğiniz renk, model ve ölçü için hazır kutu modelleri yer alır. Online mağazamızdan ürün kalitemiz ve hesaplı fiyatlarımızı inceleyerek siparişlerinizi iletebilirsiniz. Toptan asetat kutu satışı yapan firmamızdan işleteniz için en hesaplı ambalaj tedariklerini gerçekleştirebilirsiniz. Estetik tasarıma sahip kaliteli asetat kutu modelleri arasından seçim yaparak en ucuz fiyatta ambalaj tedariki yapmak için hemen online mağazamıza giriş yapın!

Bu gönderiyi paylaş