Asetat Kutu Fiyatları

toptan-asetat-kutu

Asetat Kutu Fiyatları

Asetatlı kutularda fiyatlar model bazında belirlenir. Modelin üretimi için kullanılan hammaddeler birim kutu fiyatını belirler. Asetat kutu fiyatları imalat teknikleri yanında, satın alım noktası ve adedi gibi değişkenlere bağlı olarak çeşitlenir. En uygun asetat kutu satış noktası imalatçılardır. Kaliteli ve güvenilir satıcılar sipariş için tercih edildiğinde, en kaliteli ve şık kutu modelleri için düşük fiyatta ödeme yapma şansı yakalanır.

Asetat Kutu Nerede Satılır?

Asetat kutu satıcıları ambalaj satış noktalarıdır. Bahsedilen noktalar kendi ürünlerinin satışını yapabildiği gibi farklı üreticilerden temin ettikleri asetat kutu modellerini satabilirler. Bireysel ve ticari amaçla satın alınacak asetat kutu modelleri için hazır modellerin yanında özel imalat ihtiyacı da ortaya çıkabilir. Özel imalat asetat kutu modelleri için imalatçılar tercih edilmelidir. Gerekli tesis ve personel şartlarını sağlayan imalatçılar, her beklentiye uygun kutu imalatı yapabilir.

Asetat Kapaklı Kutu

Asetat kapaklı kutular karton ve plastik esaslı malzeme birlikteliği ile imal edilir. Kutunun tabanı için tamamen karton tercih edilirken, kapak kısmı plastik ve karton karışık olarak üretilir. Sipariş detaylarına göre imalatçılar farklı ebatlarda ve dekoratif görünümde üretim gerçekleştirebilir. Piyasada en çok tercih edilen boyutlar için asetat kutu 7*7, 40*40 be 5*5*8 öne çıkar.

Asetat Kapaklı Kraft Kutu

Kapaklı Kraft asetat kutular hesaplı fiyatları ile ön plana çıkar. Kraft olan gövde asetatlı kapakla birleşerek farklı sektörler için uygun ambalajlama modeli elde edilir. İstenildiği taktirde Kraft gövdeye marka logo ve ürün özellikleri baskı yolu ile işlenebilir. Kalite beklentileri doğrultusunda kutunun kalınlığı değişkenlik gösterebildiği gibi kutu ebatları da ürün özelinde belirlenerek farklı boyutlarda imalat yapılabilir.

Asetat Kutu Büyük Boy

Büyük ebatta asetat kutular giyim, tekstil ve oto aksesuarı gibi sektörlere yönelik uygun ambalaj seçeneklerini oluşturur. Şeffaf asetat kapak sebebi ile ürüne temas etmeden gerekli bilginin ulaşılmasına elverişli olan tasarım, müşteri beklentilerini karşılamakta ideal çözümü sunar. Dekoratif beklentilere uygun Kraft, renkli veya baskılı olarak imal edilebilen kutu seçeneklerinde; sipariş özeline uygun imalat çözümleri uygulanır. Toptan asetat kutu alımlarında büyük boyutlu kutular için %25 ila %30 bandında maliyetten tasarruf etme şansı elde edilir.

Asetat Kutu Fiyatları En Uygun

En uygun fiyatta asetat kutu için TEBEBox markasını tercih edebilirsiniz. Karton kutu imalatçısı olan firmamız, en düşük asetat kutu fiyatını sizler için buluşturur. Küçük, orta ve büyük boy asetat kutularımız için en avantajlı fiyatlarda firmamızdan sipariş verebilirsiniz. Firmamız ürünlerini yakından incelemek için sizleri web mağazamıza davet ediyoruz.

Asetat Kutu Fiyatları En Ucuz

En ucuz asetat kutu fiyatı TEBEBox ile sunuluyor. Kaliteli hammadde ve teknolojik imalat yöntemleri ile her beklentiye yönelik karton kutu üreten firmamız, asetat kutu satın alımı için doğru imalatçıdır. Güvenilir, referanslı, estetik ve kaliteli ambalaj beklentileriniz için en ucuz asetat kutu fiyatları sunan modellerimizi görmeden karar vermeyin!

Bu gönderiyi paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir