Asetat Kutu Çeşitleri

asetat-kutu-modelleri

Asetat Kutu Çeşitleri

Asetat kutu modelleri şeffaf özellikli ambalaj seçenekleridir. Kartondan imal edilen taban ve asetatlı kapak ile üretilen asetat kutu çeşitleri, klasik modellere göre uzun kullanım ömrüne sahiptir. Depolanması ve taşınması gerekli ürünler için asetatlı ambalaj modelleri sık tercih edilmektedir. Düşük imalat maliyeti ve kaliteli hammadde ile üretilen kutular için farklı ölçü ve özellikte ürün seçeneklerine TEBEBox’tan ulaşabilirsiniz.

Asetat Kutu Nedir?

Asetat kutu plastik türevi olan PET, PVC, RPET ve PP gibi malzemelerden üretilen ambalaj kutularıdır. Tamamen asetattan yapılmış şeffaf kutu modelleri yanında kartonla birlikte üretilmiş seçenekler de yer tedarikçilerce imal edilir. Çeşitli kullanım alanlarına sahip olan asetat kutular, bireysel ve ticari alanlarda tercih edilir.

Asetat Kutu Çeşitleri Nelerdir?

Asetat kutu seçenekleri boyut ve dekoratif özelliğe bağlı olarak çeşitlendirilmiştir. Kartondan imal edilen ürünler küçük, orta ve büyük boy gibi ebada göre sınıflandırılabildiği gibi Kraft veya renkli gibi farklı tasarım özelliklerinde üretilebilir. Müşteri talepleri doğrultusunda imalat yapabilen TEBEBox, hazır kutu modelleri yanında özel imalat asetat kutu modelleri ile markaların gerek duyduğu tasarımları imal ettiği ambalajlarla hayata geçirebilmektedir.

Kraft Asetat Kutu Modelleri

Kraft asetatlı kutular doğal, siyah ve beyaz renkli kartondan imal edilen ambalaj seçenekleridir. Kartondan taban ve çerçeveli veya pencereli asetat kapak içerecek şekilde üretilen kutular, desenli ve baskılı ürün modellerine göre düşük tedarik maliyetine sahiptir. Kraft kutularda üreticiler, marka logo ve sloganını içeren tasarımlara yönelik baskı uygulayabilir.

Kapaklı Asetat Kutu Modelleri

Kapaklı asetat kutular iki farklı kapak tipi ile karton ve asetattan imal edilir. Kapak tipine göre çerçeveli ve pencereli olarak model sınıfına ayrılan kapaklı kutular, şeffaf bölmesi ile ticari beklentilere tam karşılık sunar. Raflarda yer alan ürünler hakkında tüketicilerin merakını gideren tasarımları ile sevilen kutu modelleri, depolama ve taşıma operasyonlarında ürünlerin hasar görmesini önler. İstenilen kalite ve estetik özellikte üretilebilen kutular için güvenilir, kaliteli ve güçlü tesise sahip imalatçılar ile çalışabilirsiniz.

Asetat Kutu Nerede Satılır?

Asetat kutucu arayışlarınızda TEBEBox’tan sorunsuz hizmet alabilirsiniz. Türkiye’nin her yerine ve tüm sektörlere kutu siparişi yapan firmamız, ürettiği kaliteli asetat kutu modellerini uygun fiyatla tüketicilerle buluşturur. Her ölçü, renk ve geometride asetat kutu siparişleriniz için online mağazamıza giriş yaparak tedarike başlayabilirsiniz.

Asetat Kutu Çeşitleri Toptan Fiyatları

Asetat kutu modelleri toptan satış opsiyonu ile TEBEBox’ta sektörle buluşturulur. Firmalara özel toptan kutu satışı yapan firmamız, her ölçü ve görsel nitelikte kutular için sipariş kabul etmektedir. Sipariş adedine göre düşen fiyattan yararlanmak için hemen online mağazamıza giriş yapın. Mevcut asetat kutu çeşitleri incelenerek kalitemiz hakkında karar verilebilir, siparişler adresten teslim almak için en uygun fiyattan mağazamızdan kolayca verilebilir.

Bu gönderiyi paylaş