Asetat Kutu Ambalaj

hazir-asetat-kutu

Asetat Kutu Ambalaj

Asetatlı ambalaj kutuları karton ve plastik temelli malzemelerin birlikteliği ile imal edilen, şeffaf ürün seçenekleridir. Tek veya çift renkli olarak imal edilebilen kutu modelleri, baskılı olarak üretilebilir. Gerekli teknolojik üretim tesislerine sahip karton kutu üreticilerince imal edilebilen asetat kutular, ürünün görselliğini öne çıkarmak istenen sektörlerce ambalaj ürünü olarak tercih edilir. Firmamız kaliteli ve estetik asetat kutu ambalaj çözümleri ile beğeni toplar. Bireysel ve kurumsal paketleme malzemesi seçiminde şeffaf, kaliteli ve estetik kutu modelleri için web mağazamızdan yararlanabilirsiniz.

Asetat Kutu Yapımı İçin Neler Gerekli?

Asetat kutu yapımında gerekenler ürün özelinde belirlenir. Kutu modeline uygun hammadde tedarikinin yapılması ardından, imalat aşamalarının sırası ile takip edilmesi siparişin hayata geçirilmesi için yeterlidir. Asetat kutu modelinin karton taban ve asetat kapak olarak imal edildiği varsayıldığında, imalat aşamaları aşağıdaki gibi özetlenebilir:

  • Kutu Tabanı Üretimi: Birinci sınıf kalitede karton seçilerek yapılan imalatta, kutuda kullanılacak oluklu mukavva üretilir. Karton, geri dönüştürülebilir özelliği ile çevreye karşı olan sorumluluğumuzu yerine getirmemize yardımcı olur. İstenilen ölçülerde oluşturulan şablon katlama ve yapıştırma aşamaları ile nihai şekline ulaşır. Baskı gereksinimleri ise şablon aşamasında yerine getirilir.
  • Kutu Kapağı Üretimi: Taban ölçüleri ile uyumlu asetatlı kapak imalatında, kapağın modeline göre farklı imalat seyredebilir. Kapak kısmında da karton kullanılması gibi detaylarda, şablon doğru şekilde hazırlanır. İnsan sağlığına zararlı bileşen içermeyen plastik esaslı hammadde ve karton birlikteliği ile ölçüye uygun renkli/renksiz kapak imalatı tamamlanarak kutu üretimi tamamlanır.

Asetat Kutu Ambalaj İçin İyi Mi?

Asetat kutuların ambalaj olarak kullanımı birbirinden bağımsız farklı tercihlerde görülür. Ürünün şeffaf olması nedeni ile insanların ne aldığını bilmek istemesi, asetat kutu kullanımı arkasında yatan motivasyondur. Ürüne dokunmadan içeriği hakkında bilgi sahibi olunan bu modelde, kaliteli hammadde seçimi ve doğru imalat teknikleri ile tüm beklentilere karşılık verecek paketleme modeli ile çalışma şansı yakalanabilir.

Asetat Kutu Ambalaj Fiyatları Nedir?

Asetat ambalaj kutularının fiyatları sipariş özelinde değişen nitelik ve adet gibi detaylara göre belirlenir. Kutu boyutları, model ayrıntıları ve baskı nitelikleri gibi değişkenler kutu maliyetine etkiler. İmalatçılar, maliyet ve öngördükleri kar marjları ile kutu fiyatını belirler. Yapılacak satın alımlarda toptan asetat kutu alımı tercih edildiğinde, tek bir kutu için ödenecek tutar azalır. Toplu alımlarda %30’lara varan fiyat avantajı ile satın alım fırsatı yakalanır.

Asetat Kutu Nerede Satılır?

Asetat kutu satıcıları kendi imal ettikleri ya da farklı üreticinin modellerini satan yerlerdir. İmalatçılar tercih edildiğinde en düşük fiyatla asetat kutu satın alınabilir. Karton kutu üreticisi olan firmamız, asetat kutu satan kaliteli imalatçıdır. Her renk ve boyutta asetat kutu ambalaj tipleri için parçalı ya da toptan kutu satın alımı için firmamıza güvenebilirsiniz.

Bu gönderiyi paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir